Milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Még hosszú évekkel ezelőtt vásároltam egy Sony MDR-E755 Twin Turbo típusút, ami annyira bevált, hogy még 3 tartalékot is bespájzoltam belőle. Most épp az utolsót használom és attól félek, ha elromlik, nem tudok majd ehhez hasonlót venni (ezt a típust már évek óta nem gyártják). Amiket mostanában kapni lehet a Media Marktban, azok ócskábbnál ócskábbak. Meg sem közelítik azt a telt, erőteljes hangzást, mint a régi. (Tudom, mert kipróbáltam.) Eléggé vájtfülű vagyok és baromira zavarna, ha a kedvenc zenéimet nem tudnám ugyanazzal az élvezettel hallgatni, mint eddig. Mit javasoltok? Lehet esetleg egyénileg csináltatni valahol?

2017. okt. 22. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha találsz valahol jó áron, a Jays márkát nagyon ajánlom. Volt belőle nekem a-Jays Three és a-Jays Four is, én a Heathrow-n vettem 8000 forintnak megfelelő angol fontért, most egy t-Jays Four fülesen van szintén tőlük, ez 13 ezer volt a Mall.hu-n, de utolsó darab volt (azóta talán van megint, nézz rá). Egyrészt nagyon prémium hatása van az egésznek, másrészt a hangzása is zseniális - én egy urBeats után vettem anno az a-Jayst, és nem rosszabb a hangzása, talán a magasakat az a-Jays típusok kevésbé preferálják, de a t-Jays már minden magasságot tud. Olyan magas tud lenni a hangereje (és olyan mély a basszusa), hogy nem is teszem soha 50-60%-os hangerő fölé, pedig 100-on sem recseg vagy torzít soha.


Ja, és hónapokig bírják nálam - nálam, akinél még a Beats és a Sennheiser is meghal 1-2 hónap alatt. A mostani fél éve van meg.


Nem tudom, hol tudnád kipróbálni, de érdemes.

2017. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Sennheiser Momentum in-ear van, ugyan viszonylag drága (30.000Ft körüli), de bátran ajánlom. A Klipsch fülesei is nagyon jók állítólag, én ugyan nem próbáltam, de amikor a Momentumot vettem, utána néztem a dolgoknak és nagyon dícsérték őket. Tudom mit érzel, én fél év és 10 füles után találtam meg a mostanit, ami megfelel. Ennél feljebb már nem akarol menni, bár mostanában kicsit csábít a wireless megoldás, csak tartok a hangminőség romlásától. Remélem tudtam hasznosat mondani.
2017. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképp utána fogok nézni! :)
2017. okt. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!