Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tvt vegyek maximum 180...

Milyen tvt vegyek maximum 180 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Sziasztok. TV vásárlás előtt lennénk.

Főbb paraméterek:

- Legyen UHD (hisz ez a divat manapság)

- Legyen napra kész jól kezelhető opredszere ( webos 3.5 és hasonlók)

- Minimum 43"


Illetőleg egy kérdésem is lenne. Egy 4k felbontású filmhez elég egy usb2.0 port? Nem fog laggolni stb?


Kiszemelt tv:

[link]

[link]


Ezekről esetleg vélemény?


Előre is köszönök minden segítséget!!



2017. okt. 25. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

"hisz ez a divat manapság" Ne hari, de elég szomorú, ha valaki csak a divat után megy, és nem néz utána a tényeknek!

Bocs, hogy így fogalmazok, de napjainkban az UHD tv csak parasztvakítás, nehezen lehet kihasználni, nagyon a jövő, mert manapság még a HD-tévécsatornák és Blu Ray-filmek is "csak" FHD felbontásúak, azok valamennyire még okésak, sima SD-tévécsatornák pedig nézhetetlenül rossz minőségűek ilyen hatalmas felbontású képernyőn! Mondjuk ha csak 4K filmek nézésére kell, akkor okés, de általános tévézéshez esélytelen!


Ennyiért szerintem LG 49LH630V a legjobb!

2017. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van igazad, de én kihasználnám a UHD előnyeit. Mivel én nem nézek tvt, így csak a filmezés van. Abból viszont ha elérhető megnézném UHDban. Illetőleg az elkövetkezendő 10 évben úgysem veszek Tvt, addigra talán bevált lenne az UHD.

Ezáltal UHD mellett maradnék.


És ki is néztem most már egy 90% megvásárolandó terméket (persze ha nem kapok rá ésszerű ellenérvet, és már termék ajánlását)


[link]

erről lenne szó.

2017. okt. 25. 21:30
 3/5 A kérdező kommentje:

Vagy pedig ez:

[link]

Előnynek érzem a már alapból tartalmazó okos távirányítóját. Más valamit tud róla valaki? Melyik lenne a jobb televízió?

2017. okt. 25. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Így mondjuk akkor okés! Összehasonlítottam őket, és szerintem az LG 49UJ6307 a legjobb közülük!
2017. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Én a Samsungra voksolok.Alapból jobb képminőség!
2017. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!