Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy macbookba mennyire megy...

Egy macbookba mennyire megy hamar tönkre az akkumlátor?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egyet de nem tudom hogy ebbe is hamar tönkre megy az aksi úgy mint mondjuk egy olcsóbb samsung vagy lenovoba?

Itt arra gondolok hogy megvételkor bírja az aksi 10 órán keresztül de 1 év múlva már fél-egy óra alatt lemerül(mert nekem ez volt egy samsungnál kb 120ezer volt)



2017. okt. 27. 13:33
 1/10 Captain Logic ***** válasza:
*macbookban *ebben *lenovoban
2017. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nyelvlecke megvolt a kérdésre is tudnál válaszolni?
2017. okt. 27. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém most 4 éves, és 80%-os állapotú. 10 órán keresztül nem bírja (max. ha félfényerőn tényleg szinte semmit nem csinálsz), de 4-6 (esetleg 7) órákat még mindig elvan aksiról. (Air)
2017. okt. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

akkor az annyira nem is rossz,mint az én samsungom aminek 1 év alatt 1 órára csökkent az üzemideje

meg kérdezhetem hogy melyik típus van neked? (melyik évjárat,és 11 vagy 13 col-os?)1

2017. okt. 28. 08:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Első sorban nem az aksi korától függ, hanem attól hogy használod a gépet. Ha folyamatosan töltőről használod bármelyik aksit hamar ki lehet nyírni.
2017. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2015-ös Macbook Air-em van. Most 1 éves és jelenleg 160 ciklus van az akkumulátorában, így 94%-os az állapota.

Szinte hozza ugyanazt a teljesítményt amit újkorában.

Az újabb Macek aksija elvileg 1000 ciklusra van tervezve, de még akkor is a teljesítményének 70-80%-át is tudja elvileg.

2017. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

az elég jól hangzik én a 2017es modellet akarom megvenni,eddig emiatt az aksi dolog miatt féltem kiadni ennyit érte de akkor látom az apple jó aksikat tesz bele és bírni fogja jó sokáig

köszönöm

2017. okt. 29. 08:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek 2013-as Pro van. 5-6 órát még mindig kibír az akksija. Bár a 6 nem mindig jön össze. Apunak 2015-ös Pro van. Az átlagban 8 órát bír. Nekem tavalyi Air ugyanúgy 10 órát bír.

Ne tévesszen meg, hogy a Macbook akksit nem lehet cserélni. Nem is lesz erre szükséged. Az Apple jól megtervezte. Mire tönkremegy, már a géped rég lecserélted. Ármaingadozást is átlagon felül kezeli a Macbook. Nem fog emiatt tönkremenni.

2017. okt. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és ismerősöm 13-as Pro-ja az 13". Apunak 15" Pro van. Lecserélni egyik sem szándékozik még a gépet. Pedig apu annó a Windows gépeit gyakran cserélte vagy minimum buherálta. A Macbook nagyon tetszik neki. Utoljára a régi, azaz valódi IBM Thinkpad-ot szerette így. A kínai Thinkpad-ot még a vásárlás évében tovább adta.
2017. okt. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Macbook Airem van lassan 11 hónapja. 215 töltés cycle van rajta és normál állapotban van az aksi (a normálnál magasabb fokozat, most is tökéletesen működik)


Elvileg 1000 ciklusig bírni a kell az aksinak az az én esetemben még 2-2,5 év :D. Én sokat használom a gépemet. Programozónak tanulok plusz sokat facebookozok, filmet nézek stb...


Amúgy az Isamuraiban 20 ezer forinttól van aku csere, szóval nem nagy dolog ha cserélni kell, plusz nekem valószínűleg már egy kicsivel erősebb új Macbook Prom lesz 2-3 év mulva.

2017. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!