Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL Xtreme akkumlátor probléma...

JBL Xtreme akkumlátor probléma. Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon leromlott az akkumlátor teljesítménye a 12 óra helyett max hangerőn csak fel órát bir. Pedig mindig figyeltem, hogy töltés közbe ne használjam. Még garanciás..próbálkozzak a cserével?

2017. márc. 5. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Mióta van meg?(mióta használod?)


Egyébként mindenképp megér egy szervizes találkát.

2017. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha garanciás, akkor hajrá. Nem is tudom ez hogy lehet kérdés.
2017. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Júniusba lesz 1 éves. Csak mondták páran, hogy saját hibámból romolhatott el és így nem ér a garancia de köszönöm akkor megpróbálom!:D
2017. márc. 5. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:

"saját hibámból romolhatott el "

Ha nem merítetted víz alá és nem csapkodtad falhoz akkor rendeltetésszerű használat esetén nincs saját hiba.

Van olyan, hogy nincs gari az akkura, de csak olyan készüléknél, ahol kivehető. Beépített akku esetén az akku is garis. Hacsak nem szedted szét vagy ilyesmi.

2017. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgylegyen ahogy mondod!:D Leadtuk a szervízbe kíváncsi vagyok milesz.
2017. márc. 5. 19:20
 6/10 deniro86 válasza:
Szervusz! Mit mondtak a szervizben? Megcsinálták garanciára?
2017. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3 hete van náluk vagyis a szervízbe, elvileg..nemtudok mást tenni csak várok.
2017. márc. 25. 19:45
 8/10 Nriko válasza:

Szia!


Kiderül? Mi lett aztán a megoldás?

2018. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MFrédi válasza:

Sziasztok!


Nekem is van 1 JBL Xtreme hangszóróm! Mégpedig úgy jutottam hozzá, hogy a fiamnak ugyanez a problémája volt az akksival és kicserélték kompletten a hangszórót! (Németországban!)

És azt mondta a fiam, hogy a szomszédok miatt nem tudja kihasználni és ezért adta nekem.

Érdekesen villognak feltöltés közben a ledek! Egy darabig felfelé (jobbról balra) villog feltöltéskor a led, ledek és utána nemhogy minden led folyamatosan világítana hanem visszafelé azaz csökkenőbe, egyre kevesebb led villog.


Mivel én Németországból kaptam, nem kaptam hozzá Magyar használati utasítást és a neten sem találtam a feltöltéssel kapcsolatban információt. Egyébként nekem is lassan 1 éve van meg és mintha nekem is csökkenne a használat időtartama.


Ha valaki tud küldeni nekem Magyar használati útmutatót akkor azt megköszönném! eMail:fredi@freemail.hu

2018. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az egyetlen gyenge pontja az xtreme-nek az aksija, ennek az élettartama sajnos kemény használat melett 1 év
2018. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!