Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy új számítógep,...

Lenne egy új számítógep, viszont rosszul teljesít, hogyan tudnék adni neki kakaót hogy kihozza magából a legtöbbet? Több infó lent.

Figyelt kérdés

Adatok: Processzor (CPU): AMD-A10 7700K

Videókártya (GPU): GTX 1050Ti

Alaplap: LC Power 500W

Memória: 8GB RAM, 1TB Winchester


Az lenne a gondom, hogy néztem videókat, utánnaolvastam, gépigényeket néztem. Lenne itt mondjuk a CS:GO. Ahogyan következtetek kellene hogy legyen vagy 200FPS-em, ha annyi nem is, akkor is legfullosabb grafikán is 60+ FPS-nek kellene lennie. Viszont legkisebb grafikai beállításokon is alig éri el a 60-t. Mit kellene tennem hogy jobbab vigye a játékokat? Egy Rainbiw Six Sieget szeretnék venni, de már bele sem merek gondoloni ezek után hogy hogyan vinné, pedig oda is magas FPS-t írnak a gépigény összehasonlításánál!



2017. okt. 27. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A processzorodban van beépített grafikus chip is a videókártya mellett, alapertelmezetten ezek szerint azt hasznalja a géped szerintem. Tiltsd le az integrált grafikus chipet, telepítsd fel a videókártyád drivereit és menni fog minden normálisan
2017. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A driver már dent van hozzá, akkor elég csak letiltani?
2017. okt. 27. 23:14
 3/4 szántóvető ***** válasza:
a cs-nek inkább proci kell.energiagazdálkodásnál kéne szétnézni nehogy takarékos üzemmódra legyen állítva.bár azt nem írtad hogy melyik win van fent.frissíthetnéd a biost is,főleg ha korábbi kiadású a lap mint a proci.
2017. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ssd nem ártana bele
2017. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!