Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jelenleg a legjobb, és...

Zozookaaa kérdése:

Melyik jelenleg a legjobb, és a legtöbbet mozgó és hirdetésekből álló Apróhirdető oldal?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Úgy érzem mosmtmár fel kell tennem ezt a kérdést, mert manapság alig tudok eligazodni és vásárolni, bizonyos pc alkatrészelet.


Mert minden oldal ahol eddig nézegettem, Aliiig találni valamit.


Pl: Startapró, Hardverapró, Jófogás... Egyszerüen alig van valami Pc alkatrészekből alig vannak hirdetések.. vagyis zömmel vannak de koránt sincs akkora élet mint még amikor élt az OLX.


Ezért szeretnék kicsit képben lenni hol érdemes ilyen hirdetéseket feladni vagy nézegetni ahol van nagy aktivitás.



2015. nov. 4. 14:06
 1/6 hypno ***** válasza:

Hardvert szinte csak a hardveraprón érdemes hirdetni. (szvsz.)

Máshol alíg van valami.

2015. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ott szoöktam lenni, de már ottis aliiig találok valamit,,, pl AMD am3+ os alapap ami gigabyte.. nem találok megfelelőt, vagy AMD processzorok pl fx széria.


Amik meg vannaak méreg drága áron.


másfél éve vettem 13 ért az alaplapom Gigabíte am3+ os,


mamanpság annál gyengébb szériás gigabyte lapok 17 18 ?,? :D

2015. nov. 4. 15:09
 3/6 Harangozó Csaba ***** válasza:
Pedig csak ezek az oldalak azok, melyek "mennek". Esetleg próbálkozz csak a Google kereséssel, a kívánt alkatrésszel. A Vaterát se hagyd ki, a vevőnek nem fizetős :-) Ha nem hirdetik ezeket a dolgokat amiket keresel, ez azt jelenti, hogy már ritkák, legalábbis azon az áron amin keresed őket. Én is hirdetek sok régi számítógép dolgot, de nem veszik már :-/
2015. nov. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van: bár én is szerettem de az AMD hulla. Szinte lehetetlen olyan gépet mondani amit ne lehetne azonos áron Intellel helyettesíteni és jobb teljesítményt kapsz.
2015. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezzel én vitába szálnék,, emrt az Intel sokkal magasabb árkategória mint az AMD.
2015. nov. 6. 11:26
 6/6 hypno ***** válasza:
#4 De nem ez volt a kérdés.
2015. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!