Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lefagy a gépem majd nem akar...

Lefagy a gépem majd nem akar bekapcsolni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Üdvöletem!

Ma tapasztaltam azt játék közbe lefagy a számítógépem. Nem reagál semmi fél billentyű gombra majd a gép reset gombjával újra indítom. Amikor megint megcsinálta, megfogtam és kitakarítottam gépet. Elég poros volt már. Majd nem akar beindúlni egy kis idő után a táp kábel mozgatása után beindúlt.

Majd elkezdek játszani és megint lefagy csak most megnint nem indúl el a gép. Szerintetek mi lehet a gond?



#takarítás #hiba #bekapcsolás #újraindítás #Restsart #gép meghibásodás
2017. okt. 29. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Most majdnem betöltödött csak aztán leált.
2017. okt. 29. 13:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Vacak a tápod-kondik-kábelek...

Alaplap...kondik...

A hdd hibás...

Ezek lehetnek.Ha látsz púpos kondit, az a bajos.


[link]

2017. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnézem
2017. okt. 29. 14:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt púpos kondi de idzonyat poros volt, de semmit nem segített továbra sem kapcsol be.
2017. okt. 29. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kitakarítottad, hogy a fatba volt iszonyatosan poros?

Lehet a takarítás fogalmával nem vagy tisztában?

Pormentesre takarítsd mindenhol.


Esetleg gyér a proci hűtése vagy nem is megy a venti, nincs rajta a hűtő rendesen a procin...

2017. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ecsettel és porszívóval takarítottam ki. Ami elértem illetve a tápot szedtem szét. A proci meg a vidi vetijét úgy tskarítootam ki ahogy hozzá tudtam érni.
2017. okt. 30. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!