Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A processzor hűtő ventillátoro...

Regisztrálok kérdése:

A processzor hűtő ventillátoromnak kiesett egy fontos alkatrésze, és nem találtam meg a földön. Honnan tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés
A típusa Cooler Master Hyper TX3 EVO. Jelenleg jobb híján egy gitárhúrral pótoltam az alkatrészt, de nem hiszem, hogy örökéletű lenne, ez a teljesítmény is fantasztikus már tőle, mert 2 hete bent van, és hibátlanul tartja a hűtőt. :D
2017. okt. 29. 18:30
 1/3 anonim válasza:
100%

Óvatosan az ilyen játékkal, mert hamar gajra tud menni a proci, ha kicsit meglazul a húrod.

egy hűtő ventillátor ára eltörpül egy proci árához képest, én nem keresgélnék alkatrészt, hanem gyorsan vennék egy új hűtőt.

Ez a hűtő, ha jól láttam 6.500 Ft, egy átlagos i5 proci 50-60e Ft

2017. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát barátom, sz@r ügy, de azt mondom, nézd át újra a szobát, eléggé tüzetesen. Ha nem találod, az pech. Mert valóban nem éri meg szórakozni ezzel, ha PC ről van szó, kerüld a Sufni-Barkácsolást. Több kárt okozhat, mint hogy vegyél egy új hűtőt. Ha komolyabb procid van, és már úgyis hűtés vásárlása előtt állnál (amennyiben így döntesz), én javaslom hogy egy fokkal azért jobb hűtést vegyél :) Nincs ezzel baj, le a kalappal a TX3 EVO előtt, de egy kicsit többet adsz rá, és a géped majd meghálálja :) Ha pl AMD procin használod (esetleg régebbi típusún), akkor pedig pláne.
2017. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a konstruktív válaszokat!
2017. okt. 29. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!