Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » GTAV-öt telepíteném PC-re....

Zikta kérdése:

GTAV-öt telepíteném PC-re. Előfizettem az Xbox live-ot, a GTA letöltésénél (rockstar oldal) mégis kéri a szoftver kódját?

Figyelt kérdés
Pedig ha live tag vagyok, nem kell programot vásárolnom. Egy gmail-es fiókkal kapcsolódom most, Xbox-os fiók linkelést nem tesz lehetővé, kiírja, hogy "Sajnálom! Problémát okoz a Microsoft-fiók összekapcsolása. " Az Xboxos fiókot másik (freemailes) emailcímről hoztam létre. Mit tegyek, hogy lássa a program az xbox live tagságomat?

2017. nov. 2. 07:34
 1/4 anonim válasza:

"Pedig ha live tag vagyok, nem kell programot vásárolnom."

Ezt a hülyeséget ki mondta neked?

2017. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van néhány Xbox játék amit megkapsz PCre is, ha digitálisan (nem lemezesen) veszed meg, de a GTAV nem tartozik közé.


Emellett Xbox Livera nem kell előfizetni PCn, csak ha Xboxon akarsz multizni.

2017. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huhhhh....Te se voltál ott amikor az észt osztották.....
2018. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megvettem a Gta aktiváló kódot és a rockstarról sikerült letöltenem a játékot (xbox live tagság nélkül:)
2018. jún. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!