Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg 5.1 házimozi rendszerből a...

Schimocher kérdése:

Lg 5.1 házimozi rendszerből a 2 hátsó hangfal nem szól, kivétel ha natural plus vagy bass üzemmódban van a rendszer. Eddig a többi módban is működött. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem aux kábellel van összekötve hanem "piros fehér" audioval. A teszten szolt az összes hangfal hibátlanul. A film is 5.1 es.

2017. nov. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az üzemmódkapcsoló kontaktos. Kapcsolgasd párszor
2017. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdés az hogy mivel van összekötve?

Számitógéppel?

Mert akkor ott kell beállitani a hangkártyát.

Vagy lejátszóprogramot.

A házimozi nem jelzi hogy melyik hangfalak aktivak?

Én optikai kábellel használom. És kiirja hogy milyen jelet kap, DTS, Dolby Digital, vagy mondjuk Pro logic.

Én szerintem nem a házimozinál lesz a hiba. Hanem inkább a rá csatlakoztatott eszköz van rosszul beállitva.

2017. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bluray el van összekötve. Mindegyik hangfal működik de csak 2 fele beallitasban.

Köszi az eddigi válaszokat.

2017. nov. 4. 07:14
 4/5 anonim ***** válasza:

És hány darab kábellel van összekötve?

Mert az 5.1 hangzáshoz 3 pár RCA kell

2017. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1Db rca kabellel van összekötve plusz 1hdmi a tv hez
2017. nov. 6. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!