Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Soundbar vagy 2.1-es rendszer?

Soundbar vagy 2.1-es rendszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


200 ezerből a lehető legjobb hangminőséget szeretném elérni?


Soundbarból a kiszemelt:


JBL SB450

[link]


vagy


"hagyományos" 5.1 rendszert használnék, de nem kötném be a hátsó hangszórókat, kiszemelt:


Sony BDV-N7200W

[link]


Helyben teljesen mindegy, mert a két kis állványos hangfal

elfér a TV mellett.


Esetleg Panasonicba találtam a Sonyhoz hasonlót, bár nem tudom Pana mennyire jó hangban?:

Panasonic SC-BTT505

[link]



2017. máj. 6. 05:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért miért nem igazi hifit veszel? Kijönne egy Yamaha R-N301 egy jobb hangszórópárral.
2017. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyedben a jbl-t választanám ahhoz aktív mélynyomó van a másik kettő nem ér semmit de van jbl-hez hasonló Sony ht gt1 nekem olyan van és nagyon szépen szól menj rá a Sony weboldalára és olvasd el mit ír és téleg hihetetlenül erős az árához képest
2017. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!