Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A macbook pro tényleg csak a...

A macbook pro tényleg csak a videóvágó programokat használó embereknek éri megvenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy macbook-ot filmézésre(fullhd+4k filmek) netezésre stb. az air-t nem akarom mert abba már régebbi a hardver meg a kijelzője sem szép

Egy retinás modellt szeretnék inkább de a sima 12es macbook túl kicsi így nézegettem a pro modelleket de mindenhol azt mondták hogy ezt csak olyan embereknek éri megevenni akik videókat vágnak szerkesztenek vele,hát én ilyet biztos nem akak vele csinálni

Pénz kidobás lenne ha én most vennék egyet? 2017es 13colos touchbar nélküli modell



2017. nov. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nemcsak azoknak éri meg. Az Apple laptopok anyaghasználata kiváló minőségű, a gépek vékonyak és könnyűek, a kijelző nyönyörű, a speciális SSD nagyon gyors, az OS jól optimalizált. Az akksi pedig évek múlva is többet fog bírni töltés nélkül, mint a legtöbb új Windows laptop akksija. Szerinted nem éri meg egy ilyen gép ? Olcsóbban nem kapsz ugyanilyen minőségű Windows laptopot, csak ebben az árkategóriában. Ennek ellenfele pl. a Dell XPS, nem pedig a 120 ezres Acer. Teljesen más élmény, mint egy fröccsöntött 3 kg-os 2 óra alatt lemerülő sütőt használni.
2017. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megéri átlagfelhasználásra is. Amit írsz, azt csak Magyarországon mondják, mert drága az átlagkeresethez képest, így elérhetetlen az emberek számára. Nyilán ilyen helyzetben könnyebb azt mondani, hogy sz*r. Szerintem teljesen megéri az árát. Gyönyörű gép. Ahhoz képest, hogy milyen erő van benne, nagyon vékony és könnyű. Egy ilyen géppel egy jó pár évig ellehet lenni, tényleg prémium minőségűek. Ja, és mit előttem is írtak, brutál gyors ssd van benne, tehát programokra már nem igen kell várakozik, minden hasít. Érti a dolgát az Apple.
2017. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha van rá zsé akkor vegyed a pro-t, megéri


az air meg nem régebbi hw ezt a marhaságot ki mondta neked?

más hw-ből áll, kisebb a teljesítménye de elmegy 10 órát és gyors

2017. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem várd meg hátha a 12 colosból csinálnak egy nagyob modellt. Kb jövő év elején fogják az újakat bemutatni szóval én megvárnám.

Egybk a touchbar nélküli nem is igazi pro gép, nem erősebb annyival az airhez vagy a 12 coloshoz képpest, ezért is mondtam, hogy hátha csinál az alma 13 colos méretben egy szuper vékony és könnyű gépet.



Az meg , hogy megéri vagy nem...figyelj, akkor ne járj moziba, ne igyál csak csapvizet , ne vegyél autót stb semmi sem éri meg... Hisz egy viskóban is lehet krumplin meg vízen élni olyan címszó alatt, hogy minden felesleges és nem éri meg.

2017. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lettem lepontozva, akkor is azt vallom, hogy a consumer gépek többsége ritka sz.r gép. Van itthon 10 éves Asus és Macbook, valamint Thinkpad is. A Tesco-s Asus már rég egy roncs. Akinek nincs pénze Apple vagy egyéb normális gépre (pl. Dell XPS), az legjobban a használt üzleti laptoppal jár.
2017. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!