Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek meg fog jelenni a...

Szerintetek meg fog jelenni a Gta V Nintendo Switch-re?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog.
2017. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy oldalon az van írva hogy kérdeztek a nem tudom kitől hogy megfog-e jelenni és azt mondta "Türelem".Szóval az esély még meglehet rá!
2017. nov. 12. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
0 az esély rá. Gyenge a Switch hardvere, nem futna el rajta rendesen, max valami nagyon alacsony felbontáson, ótvar grafikával.
2017. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Akkor is meg van az esély ha Gizike megkérdezi Józsikától és ö azt mondja hogy türelem....

Egyébként bármit feltennék rá hogy nem jelenik meg soha.

2017. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krisipoke ***** válasza:
100%
A Switch lényegesen erősebb, mint a PS3 és az X360, és azokra jött ki a GTA5 eredetileg, szóval egyáltalán nem tartom kizártnak. Persze, nem mondom, hogy biztosan ki fog jönni, de a Rockstar most adta ki rá az LA Noire-t, tehát igazából annyira nincsenek messze tőle. Főleg, ha azt nézzük, hogy mennyire jól fogy a Switch.
2017. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, eredetileg az előző generációra jött ki a GTA V, de már ott is gondok voltak a töltési időkkel, amik miatt elég sok panaszt is kaptak. Nem tudom mennyire erős a Switch, meg szerintem a Rockstar is most teszteleti csak, de, ha nem elég erős, akkor nem biztos, hogy ki fogják adni. Amúgyis azt nyilatkozták, hogy ők elsődlegesen az online tartalmakkal akarnak már foglalkozni.
2017. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valószínűbb, hogy igen.

A GTA mai napig ott van az eladási listák élén, hihetetlen mennyire sikeres játék lett, szóval biztos kelendő lenne Nintendon is.

A hardver is elég hozzá...szóval.

Olyan lesz mint a skyrim, még számítógépre is kiadják lel

2017. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

* számológép

Ajjj elbas**** :(

2017. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!