Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Koobe e-book olvasót mennyire...

Koobe e-book olvasót mennyire érdemes venni? Milyen tapasztalatai vannak annak, aki használja? Mennyire lehet kihasználni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy, írtam róla egy hosszabb személyes tapasztalatot.

[link]


Igazábóla lényeg az, hogy ha nem kell a garancia, valami külföldi oldalról a sony prs600-at olcsóbban megveheted és az már érintő kijelzős.. viszont nekem kellett számla is garancia is, de nem bántam meg.. igazából nagyon szeretem... Olvasásra (de csak arra, igazából mi másra) kiváló nagyon sok könyvet elolvastam már

2010. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, ha frissíted a koobe.hu-ról a firmware-t akkor tempósabban mozog a gép, javítottak a sebességén. Ha így is lassúnak látod (de nem az egyébként, olvasáshoz tökéletes) az a kijelző miatt van, az összes e-book ilyen...
2010. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsősorban olvasásra kellene, főleg word és pdf fájlokra használnám. Esetleg zenét vagy hangoskönyvet hallgatnék még rajta. Így a leírtak alapján ez megoldhatónak tűnik, csak egy kicsit sokallom az árát.
2010. máj. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!