Szeretnék egy full hd led tv-t vásárolni. Ki milyet ajánlana? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ezekhez, azért fordultam ide. Ezért előre is sry a buta kérdésekért. Szóval, még ehhez kérdésem lenne, ha egy olyan műsort nézek( pl axn, discovery -n ) csatornán, ami nem full HD .. akkor azt is lejátssza? Úgy értem normális kép minőségben?

A filmeket pl egy külső hdd vagy pendriveról tudom vele lejátszani? Esetleg kell egy blu-ray lejátszó?


2011. okt. 10. 00:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Az felesleges kérdéseket mellőzzük, hogy minek veszek ilyet ha nem értek hozzá.. Valószínűleg mert olyan sok pénzem van, hogy nem tudom mire költsem.
2011. okt. 10. 00:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem LEDben talán nincs olyan ami nem "FullHD"-és. Szerintem TVét úgy kell venned, hogy elmész a boltba és végignézed a képeket a TVken, mivel maga a képminőség egy teljesen szubjektív dolog. Nekem egy 6500-as Samsungom van, erről tudok nyilatkozni. A cucc már a "smart TV" kategóriába tartozik, van benne WIFI, az USB portjára lehet pendrive-ot, vagy külső HDDt rakni és lejátsza a filmeket. Azt azért elmondanám, hogy néhány mkv-file-t valamiért nem játszik le. Azért nem érdekes a dolog nálam mert van egy médialejátszóm és arról játszom le a filmeket. A TV adások kábelen érkeznek hozzám, digitális csomagom van. Szerintem a "nem HDés" adások is türhetőek ( TV meccseket királyság nézni :D ) de azért látszik a különbség amikor egy HD adást nézel.

Az internetes szolgáltatások közül én csak a picasaweb-et és a youtube-ot szoktam TVén nézni, mert távirányítóval netezni elég nehézkes dolog.

2011. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!! :)
2011. okt. 10. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!