Karácsonykor kb hány%-os leárazások szoktak lenni az xbox one játékokra? És december hányadikátol kezdödnek ezek a leárazások? Egyeltalán vannak ilyen leárazások?

Figyelt kérdés
Gondolom minden webshopban eltérő de ugy körülbelül mert ér dekel hogy mennyi pénzt takarithatok meg ha várok kicsit
2017. nov. 14. 14:12
 1/3 anonim válasza:

Xbox játék szoftvereket webshopban venni a legnagyobb pénzkidobás.

Xbox liveon legolcsóbb megvenni . Fizess elő egy gold tagságra kb 1500 Ft/hó ezért kapszhavi 4-5 xbox játékot havonta .ebből 2játék 360as(ami kompatibilis a one-al). Másodszor valami havernak akinek van xbox one ja (neki nemszükséges a gold tagság megvétele) tudok a liveról digitálisan vásárolni ,a kiszemelt programra a pénzt összedobjátok te megveszed a gold tagságra ,homeolással megosztod vele így mindketten megkapjátok a programot .A hab a tortán hogy ugyanazzal a játékkal egyszerre online tudtok játszani. Liveon is lesznek leárazások rövidesen nov 23-24 körül black friday. 30-80% körüli kedvezményekkel (homeolással még ez a költség is felezhető ugyebár) év végi leárazások liveon december 10 körül kezdődnek és január 10ig kéthetes váltásokban voltak eddig.érdemes még kulcséve a cdkeys.com on is körülnézni. Üdv.

2017. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia elöször nagyon szépen köszönöm ezt a hosszu választ de azér nem livon veszek játékot mert nincs saját bankkártyám vagyis volt de megszüntették gondolom mert sokáig nem került rá pénz és anyámék nem biztos hogy odaadják a bankkártyártyájukat mert jobban szeretik ha kp-val fizetek ők kicsit régimodiak de gold-ot nemakarok mert multizni nem szeretek és a gold játékok is 90% unalmas és zsákbamacskát nem szeretem, nekem pénzkidobás ezért vagyok kiváncsi hogy mennyi meg h mikor kezdődnek a leárazások a webshopoknál
2017. nov. 15. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne most pénteken black fridaykor valóban 40 körül lesz az xbox one s?
2017. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!