Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség egy laptop és...

Mi a különbség egy laptop és notebook között? Net-re, skype-ra, levelezését, játékokra mit érdemes vennem 85. 000 ft-om van 75 éves vagyok, nem sokat értek az egészhez, de a netet nagyon szeretem. Kérem a segítségeteket, tisztelettel KM.

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nincs különbség.
2017. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Az ami az autó és a kocsi között. :)
2017. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
100%
Mint a burgonya és a krumpli között...
2017. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a frappáns válaszokat!Máskor is fogok kérdezni ha már ilyen jól megy!
2017. nov. 18. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből a legjobb amit ki lehet hozni, az valami ilyesmi:

[link]

2017. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Írtam üzenetet KM
2017. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Van is meg nincs is különbség. Régen volt különég.

A netbook kisebb kijelzős kb. 9-11" integrált processzoros, gyakran passzív hűtésű laptop volt, optikai meghajtó nem volt benne. Tényleg csak arra tervezték, hogy nagyon könnyű legyen, és hordozható legyen. Bárhol tudj vele netezni, akár az ágyban az öledbe fogva.


De azzal együtt, hogy kezdtek egyre olcsóbbak lenni nagyobb kijelzős, jobb teljesítményű okos telefonok és tabok, erre a kategóriára már nem volt szükség, így előnyös tulajdonságait kezdték összemosni a laptopokkal.

2017. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!