XBox One. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 500 Gb ossal el lehet lenni? Ha kitoltam egy játékot azt le tudom törölni ha akarom? Illetve az olyan játékokra mint a Grand Theft Auto V vagy a Resident evil VII elbír? Bocsi a hülye kérdésekért de eddig pc-s voltam és ez még full idegen nekem.
2017. nov. 19. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elég az 500as sokáig, az 1tb-os viszont még tovább

mentések megmaradnak törlés után is, de kényelmesebb ha minden fent van a gépen, vegyed a nagyobbat, szard le

2017. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben én is gondolkodtam Terasban. Valszeg az lesz. Am hallottam olyat hogy a sima one ki fog futni. Ebből mi igaz? Ugye nem fog'
2017. nov. 19. 21:41
 3/11 A kérdező kommentje:
?
2017. nov. 19. 21:41
 4/11 anonim ***** válasza:
miért ne futna ki? előbb utóbb ki fog
2017. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó, nem lényeg akkor csak hülye pletykák
2017. nov. 20. 06:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Bármikor letörölheted a játékokat amivel éppen nem játszol. Ha neten van a gép akkor 5-10 percenként backupolja az összes játék összes mentését a Microsoft szerverekre, automatikusan. Ha letörlöd a játékot ezek a mentések megmaradnak akkor is örökre (kivéve ha kifejezetten csak a mentést akarod letörölni, ott megkérdezi a gép, hogy a netről is törölje-e). Ha visszatelepíted a játékot és elindítod miközben a neten vagy le is tölti a mentést a szerverekről és onnan folytathatod ahol abbahagytad. A géphez lehet utólag bármilyen, legalább USB3as és 250GBos merevlemezt kötni. Általában még jobban is jössz ki árban, ha a legkisebb HDDs gépet veszed és utána veszel hozzá külső merevlemezt.


Amit halhattál (xbox kifutás) annak maximum annyi alapja lehetett, hogy most már gyakorlatilag csak a második szériás Xbox One S-et lehet kapni. Az eredeti jóval nagyobb külső tápos fekete gépet már nem gyártja a Microsoft, de természetesen mindegyiken fut minden játék.

2017. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy embernek szerintem elég az 500 gb. Ugye tudod h egy játék átlagosan 20 000 ft. Nem hiszem h a gép mellé egyszerre több mint 6ot vennél, és minddel játszanál is. De mindenki más, de szerintem is elég az 500as.
2017. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen én is pontosan igy gondolom mint te utolsó válaszoló, a játék ára nem gebasz mert mire kitolok és megunok egy játékot addigra kigyűlik a pénz másik játékra.
2017. nov. 20. 17:27
 9/11 A kérdező kommentje:
És neked utolsó előtti pedig, köszi a felvilágosítást meg mindenkinek, most már bátrabban fogok bele a beruházázásba. Csak meggyűlt már a bajom a pc vel.Köszönöm mindenkinek ment a green. :D
2017. nov. 20. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyeld az akciókat, folyton van valami, ne megjelenéskor vegyél játékot...most is épp van. A goldra ajánlatos előfizetni, mindig kapsz valami játékot, ráadásul nem is rosszakat illetve nagyobb kedvezményt kapsz az akciós játékokra. Pl most a wolfenstein 2 11ezer és most jelent meg nemrég.
2017. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!