Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt a számítógéppel? 15/l

Mi történt a számítógéppel? 15/l

Figyelt kérdés

Tegnap az egyik családtagom használni akarta a gépet. ( mert közös gép ) Csak egy kicsit türelmetlen volt... tehát amikor bevillant a háttérkép szóval éppen hogy betöltött, elkezdett kattingatni a googlera. Én mindenkinek elmagyaráztam pár percet váljanak amíg betöltenek az ikonok, tehát nem fehérek és a jobb alsó sarokban nem piros x van hanem zöld pipa. Tehát a számítógép készen áll a használatra. De nem! Ő elkezdett kattingatni ezerrel! Na erre lefagyott az egész. Alul nem tudtam a főgombal kikapcsolni, más módszert pedig ismerek... tehát áramtalanítottam! Tudom... tudom........ nagyon káros a gépnek de nem tudtam mást tenni. Aztán visszakapcsoltam. Nem tudom mi lett vele, de amikor bejön a háttérkép kb fél óra kell neki amig par ikont betölt, van amit be se tölt és akadozika kurzor ahogy mozgatom az egeret és ráadásul a piros x sem vált át pipára. Tanácstalan vagyok. Az egész családban én vagyok csak az ehez értő de én is csak ennyit tudok :/

Próbáltam kíhúzni a fővezetéket, úgy hagyni pár percig majd visszadugni...... nem használt. Már vagy 3-szor áramtalanítottam a kísérletek során. Remélem nincs nagy baja. Kérlek ne mondjátok hogy valamit cserélni kell benne. :,C Most sajnos nincs rá pénzem. Már tegnap óta nincs bekapcsolva. Remélem tudtok tanácsot adni. Válaszokat előre is köszi! :)



2017. dec. 4. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
futtassatok le egy chkdsk-t rá
2017. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap a laptopomon nem töltötte be a Windows-t. Kivettem az akkut, elindult a Hibajavítás, de rendszervisszaállítást akart. Ok, csináld. Utána elindult, de letiltotta a vásárolt védelem tűzfalán az összes Windows gazdafolyamatot, az Update-t is. Aztán jelentkezett a védelem, hogy termékfrissités. Telepítés, újrinditás, azóta semmi gond. Nagy kérdés, mi volt ez? Rossz Windows frissités? Támadás? Zsarolóvírust vert vissza?
2017. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Windows Update beállításaiban le kell tiltani az Automatikus frissitést. Töltse le, de kézzel telepítsd. Ez megoldotta.
2017. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!