Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces eset történt...

Milyen vicces eset történt veled ami számítógéppel kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Jöhet bármi :)
2011. máj. 3. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp msn-en próbáltam békülni a pasimmal (nagyon messzire költözött, és előtte összevesztünk) amikor a kiskutyám behivarzott a szobába, beleakadt a billentyűzet zsinórjába, ijedtében lerántotta, és még jól meg is taposta és ripityára törte. Olyan röhögésben törtem ki, hogy majdnem bepisiltem. A srác meg küldte az üzeneteket, és nem értette, hogy most mi van. végül nem hitte el a történetet, és szakítottunk, amiért ma is áldom a sorsot.
2011. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lilu8989 válasza:
Éppen én is vmit csináltam a neten, és felálltam a laptoptól, de mivel minden bele volt kötve, zsinorostúl, mindenestül leránottam a laptopot:D szerencsére nem tört össze. de azóta megfogadtam, nem kell webcam, se egér:D
2011. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy az egeret megfogta a cicusom.
2011. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egerem elé tettem egy darabot és teljesen eltűnt!! XD (nincs házi állatom)
2011. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!