Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsolódik le random a...

Miért kapcsolódik le random a bluetooth hangszóróm a telefonomról?

Figyelt kérdés
Fél hónapja nem használtam körülbelül akkor még minden jó volt de mikor fél hónap után bekapcsolta azóta állandóan azt csinálja hogy kb 1 percig vagy annyi ideig sem szól a zene és egyszer csak lekapcsolódik a telefonomról, a hangszóró is körülbelül 1 vagy 1,5 hónapos de nem eredeti jbl talán ez is gond lehet?

2017. dec. 5. 23:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hogy ha kábellal kapcsolom össze őket akkor rendesen működik
2017. dec. 5. 23:35
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nem eredeti igen lehet az max annyi lehet még hogy lemerül vagy túl távol mész szerintem
2017. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel olyan rég nem használtad, szerintem le van merülve.


Töltsd fel, és minden rendben lesz.

2017. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már töltöttem de sajnos semmi,és túl messze sem megyek mert mindig mellettem van bekapcsolva :/ azt is próbáltam már hogy teljesen lemerítem és feltöltöm de még így se jó..minden esetre azért köszönöm a válaszokat :D
2017. dec. 10. 01:02
 5/8 anonim ***** válasza:

A fülesedben LiPo akku van, ahogy a telefonodban, notebookodban, tabletedben és minden más modern tölthető eszközödben.


Csak szeretném felhívni a figyelmed, hogy ha a LiPo akkumulátorok feszültsége nagyon leesik, akkor a cellák gyorsan elhasználódnak.


Azaz, gyorsan tönkremegy az akkud.


Érdemes 30%-tól jobban NEM meríteni a LiPo akkumulátorokat, hogy hosszabb legyen az élettartamuk.


A teljesen lemerítés a legrosszabb amit csinálhatsz vele, szóval ez egy tévhit. A régi NiMh akkuknál igaz volt, de manapság LiPo-kat használnak, amiket így lehet gyorsan tönkrevágni. Csak hogy tisztában légy vele :)

2017. dec. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt most nagyon jó tudni a későbbiekre nézve,de nekem most nem az akuval van gondom,az hála Istennek nagyon jól bírja. :)
2017. dec. 12. 23:16
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom. A Bluetooth hangszórók és fejhallgatók random lecsatlakoznak, aztán automatikusan vissza is csatlakoznak. Akkor is, ha csak egy eszköz van bekapcsolva. A rendszer és programok frissitve vannak. Volt gyári visszaállítás is. Lehet hogy a telefonban van a hiba, beállítás vagy hardware hiba? (Redmi 9 nfc, jbl es xiaomi hangszorok, sony fejhallgató)
dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most látom , hogy milyen régi a kérdés, de nem baj. Esetleges megvan azóta a megoldás?
dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!