Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsol ki magától a PS4?

Miért kapcsol ki magától a PS4?

Figyelt kérdés
Kb két óra játék után csak úgy kikapcsolt! Vissza kapcsoltam de egyre gyakrabban csinálta,végül már pár perc játék után is újra kikapcsolt! Fel van forrósodva és nagyon fúj a ventilátor!

2017. dec. 6. 20:00
 1/3 anonim válasza:

Mert túlmelegszik , és ha egy bizonyos fok fölé emelkedik a hőmérséklet kikapcsol.

Ha a kikapcsolás után nem várod meg, hogy rendesen lehüljön , helyette ujra bekapcsolod, akkor egyre sűrűbben fog kikapcsolni terhelés alatt, hiszen alapból meleg volt amikor bekapcsoltad, és ahhoz képest kezdett el melegedni.

Ez az oka, hogy egyre sűrűbben kikapcsol.

Ha már nem mai darab, elképzelhető, hogy tele van porral, ami rontja a hűtés hatékonyságát.

2017. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem szórakoznék vele, szervízbe vinném.
2017. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvártam míg lehűl de úgyis kikapcsolt! Nem öreg,tavaly karácsonyra kaptam és ritkán tudom használni.
2017. dec. 7. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!