Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Online rendelt hibás tablet...

Online rendelt hibás tablet cseréje hogyan működik?

Figyelt kérdés
Media markttól rendeltem tabletet de sajnos nem működik, teljesen lefagyott még aznap mikor átvettem. Azt mondták hogy bevihetem a legközelebbi média marktba kicseréltetni de sajnos náluk épp nincs az áruházban, talán néhány nap múlva kapnak. 8 napig cserélik vissza és tartok tőle hogy kifutok az időből ha arra várok mikor kap az áruház. Vagy ilyenkor figyelembe veszik hogy nem volt kapható?
2017. dec. 9. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Vettek fel jegyzőkönyvet? Azon ott a dátum, hogy mikor vitted vissza. Ha csak beszélgettetek és hazasétáltál, akkor nem történt semmi.
2017. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telefonon beszéltünk mivel az ország másik végéből rendeltem. De állítólag a beszélgetést rogzitették
2017. dec. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!