Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy javítsam meg a fülhallgatót?

Hogy javítsam meg a fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vettem és egyszercsak megadta magát az egyik fele. Tudom, hogy még nem lett volna szabad elromlania, mivel nem régi és vigyáztam rá mindig, ezért kellene valami praktika... Nektek van valami ötletetek, hogy mit csináljak? Nemrég vettem, müködnie kellene.

2017. dec. 10. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Garanciában visszavinni?
2017. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hogy javítsam meg a fülhallgatót?"

Miért is javítanál bármit is ha megjavítják vagy kicserélik gariba?

2017. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Auchan-ban vettem. Tudtommal nincs rá garancia.
2017. dec. 10. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Batkodjon a bábolnai pék a garival...s utazgasson 2x....


Ha tudsz forrasztani, megoldod simán.Bizonyára a silány kábel tört meg s jack dugó tájon.

Veszel egy 3,5mm-es jack dugót s levágsz a kábelből 5cm hosszt s ráforrasztod.

Egy multiméter sem árt ezek előtt persze a szakadás megkeresésére....

2017. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kábeltörés tényleg lehet az oka. Viszont ennek van előjele, hacsak nem érte valami nagy "behatás". Magyarán recsegnie kellett, vagy hol szólt hol nemet kellett játszania. Mozgasd használat közben össze vissza Jack dugónál és a fejhallgatónál a kábelt, néha vagy bizonyos pozícióban jónak kellene lennie ha tényleg ez a baja.


Egyébként milyen fülhallgatóról van szó? Nekem az a tapasztalatom, hogy 1-2000 Forint alatt nem érnek semmit. Tavaly márciusban vettem meg azt, amit most használok, előtte meg havonta cserélgettem az olcsó hulladékokat (de volt olyan amelyik csak két napot bírt), ugyan azzal a hibával amit írsz. Az első hármat még szétszedtem (mivel netről rendeltem őket így a garanciáztatás a posta miatt drágább lett volna mintha veszek egy újat), utána már közvetlen röpültek a kukába. Mindnek a tekercse szakad meg.

2017. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!