Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért ennyire halk az autórádióm?

Miért ennyire halk az autórádióm?

Figyelt kérdés
Alfa Romeo 147 1.6 ts-ben(gyári fejegységgel) nagyon halk a rádió, ha nem megy a motor épphogy hallható max hangerőn.Az összes hangszóró "szól" és ránézésre a fejegység is rendesen működik. Multiméterrel végignéztem mindent és elvileg minden kap áramot. Nehezebben elérhető kábeleket nem néztem végig, ki szerettem volna kérni hozzá értők véleményét mielőtt szét szedem az utasteret vagy elviszem autóvillamosságihoz. Mi lehet a baj?

2017. dec. 13. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A rádió halk vagy a többi része is ha szól? Mert a rádiónál az antenna miatt lehet az hogy halk.
2017. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs rajta egy mute vagy valami programozható halkító gomb? Esetleg az van benyomva illetve beragadva?

Nincs alfám, de nekem van ilyen az mp3 ason. Ha benyomom akkor halkan szól (be lehet állítani mennyire halkan) hangerő tekerėsnėl sem változik amíg be van kapcsolva. Igaz ha leállítom a kocsit majd beindítom kilėp a programból.

2017. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van rajta mute gomb, viszont az teljesen le mutolja és nincs beragadva :/ Nem hinném hogy az antenna miatt van mert ha rádugom a telefonom is ugyanez van, cd-vel is.
2017. dec. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!