Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Internetezéshez, filmezéshez és tanuláshoz (pl.office) kellene, tehát semmi extra, hogy pl. játszani vagy ilyesmi. Ugyanakkor az pl. fontos, hogy ne “asztalméretű” legyen, hanem minél könnyebben lehessen szállítani (könnyű, kisebb méretű, vékony) és legyen hosszú az üzemideje, legyen gyors és minél tovább bírja.Árban olyan középkategória környékén gondolkodom, tehát olyan néhány százezer forint körül. A mostani egy asus notebook, ami ha működik, akkor imádom mert praktikus, jól néz ki és jól használható is, szeretem. Ugyanakkor már többször volt szervizelve, mindig megnézik, elküldik ide-oda és megállapítják, hogy a winchesterrel van a probléma, aztán kicserélik és működik is, minden szuper, aztán utána újra tönkremegy és viszem vissza...Kb. 4 éve van meg és ez már szerintem az 5. winchestere, ha nem több...Úgyhogy már kezd belőle elegem lenni mert az egy dolog, hogy sok pénzt elköltöttem már rá, de ami még nagyobb probléma az az, hogy nekem szükségem van rá és nem igazán tudom nélkülözni mikor 1-2 hónapig szerelgetik, az adatokat sem mindig sikerül nekik megmenteni és ez már tényleg nem normális, hogy mindig baj van vele.


Úgyhogy elhatároztam magam, hogy veszek egy újat, de nem tudom, hogy milyen márkát és típust kellene (mikor vettem, akkor ezt is halálra dicsérte mindenki, ezért ezt választottam...persze, senki nem tudhatja előre).


2017. dec. 13. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Acer swift 5 esetleg?
2017. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lenovok jók és a hangszórójuk is jó ha asztalit veszel akkor Asus,lg mennyit szánsz rá ??
2017. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!