Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van néhány DJ ismerősöm, és...

Tomba Balogh kérdése:

Van néhány DJ ismerősöm, és nagyon megfogott engem ez a szakma meg az egész világ, úgyhogy szeretnék én is egy kicsit beleszagolni. Tudna esetleg segíteni valaki abban hogy hogyan kezdjek hozzá? Bármi olyan infot szívesen megismerhetem ezt az egészet

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy hogy beiratkozól egy dj tanfolyamra... amíg ez nincs meg, addig nem vagy dj. Bárki bármit is mond, és gondol magáról....

Attól higy a laptopról nyomod a zeneket, és egy kontrolerrel összehúzid, attól még nem leaz senki dj.

2017. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát rengeteg barátom van aki Dj, és egyik sem volt Dj tanfojamra, és mégis rengeteg oénzt keresnek vele.
2017. dec. 13. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg barátod DJ, akkor miért nem tőlük kérsz tippet?
2017. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mértem egy csomód, de nem elég.Gondolom tudnáok ti is segÍteni
2017. dec. 13. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ők nem DJ-k, csak bohócok a hétvégi csehóban.....
2017. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Velük beszélj, menj el velük, próbáld ki milyen. Amúgy nem nagy szám. Na meg nem olyan olcsó mulatság az eszközöket megvenni.
2017. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!