Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magnókazettára való felvétel...

Magnókazettára való felvétel minősége? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkezdem kicsit retrózni, kazettás deckel egy Sony 3 fejes remek állapotban lévő magnóval, volt jópár még csomagolt maxell normál kazettám, és na gondoltam veszek fel rájuk CD ről YouTube ról zenéket.

Érdekesnek tartom, hogy normál kazetta esetén is a level meter már + 4 decibelnél jár monitorozásnál a felvételnél, és még nem torzít a felvétel és nincs áthallás sem. nem értem hogyan?



#Sony #kazetta #felvétel #Maxell #deck #magnókazetta #áthallás decibel #előmágnesezés
2017. dec. 16. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl óvatosra van beállítva a felvételi szint. Ez alacsonyabb torzítást tesz lehetővé, de rosszabb jel-zaj viszonyt okoz. Ha nincs zavaró torzítás, akkor használd így, vezéreld ki jobban.
2017. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dímagnetizáló kazettát honnan lehet szerezni vajon?
2017. dec. 16. 10:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Demagnetizáló
2017. dec. 16. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább egy ilyesmi:

[link]

Ezzel a hangtengelyt is lehet. Meg másra is alkalmas, nem csak a magnóhoz.

2017. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyet már láttam ez igy jobban megéri :)
2017. dec. 16. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!