Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Navon tv márkáról mi a vélemén...

Navon tv márkáról mi a véleményetek. Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

Most készülök tv-t venni. Eddig a 108cm-es Lg és a 102cm-es Sony közt vacilálok. Kis nappaliba elég ekkora, és okos fullfull hd meg 4k sem kell oda. De ahogy nézegetem az euronics weblapját szemet ütött egy 122cm-es Navon tv ami az előzők alatt van árban. Az igazat megvallva kicsit tartózkodom tőle annak ellenére, hogy olcsóbban nagyobb.

Személy szerint Lg-t venném mert abban még nem csalódtam.

Nektek vélemény esetleg tapasztalat a Navon-ról ?



2017. dec. 19. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LG az nagyon jó márka, nagyon jó "anyagot" használ a gyártó. Samsung is jó egyébként. Navon TV-t csak annyira ismerem hogy párszor néztem rajta filmet mivel a régi munkahelyemen amikor bent kellett lenni hétvégén ügyeletbe akkor a főnököm ilyen TV-t vásárolt, és arra hogy megnézzek pár filmet arra tökéletes volt.
2017. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz minden szempontból, ha lg vagy samu lesz amit megveszel. Jobb kijelző, egyszerűbb gariztatás.
2017. dec. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2017. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A Samsung UE32J5200 típusú tv-t tudom ajánlani.

Minden tekintetben jó választás. Vezetékes interneten- és Wi-Fin keresztül is akadozás mentes a videó es film nézés. Google, youtube gyors betöltésére és könnyű kezelése. Magyar nyelvű menű ami egyszerűen könnyen érthető és használható.

2017. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Egy hete vásároltunk egy Samsung UE32J5200 típusú smart tv-t. (A 80 cm képátlóval a 16 m2-s szobába szerintem bőven elég.) Nagyon tudom ajánlani.


-Szép színek

-Egyszerűen kezelhető a menű, könnyen használható alkalmazások (youtube,google és egyéb). Scart, usb és hdmi csatlakozás,


- Három szobán keresztül is képes fogadni a Wi-Fi jelet és nem akadozik a film, a videó. Persze közvetlen is rá lehet csatlakozni az internet kábellel, de mi így tudtuk megoldani. A tp-link kettő antennás routere (300Mbps) kiválóan küldi a jelet.

Az Euronicsban 102.990 Ft

2017. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sony tv-knek van a legszebb képe.
2017. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 king2017 válasza:
a navon tv is jó, csak nem ismert, azért adják olcsóbban hogy többen ismerjék meg.
2017. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Orosz Rulez válasza:
"a navon tv is jó" - na és ezt milyen tapasztalat alapján állítod...?
2018. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Navon tv az tulajdonképpen Vestel márkájú, csak másik ruhát adtak rá. Távirányító alkalmazást kerestem rá és az egyik app írta ki ezt, ezután egyenesen Vestel smart alkalmazást kerestem és így találtam, persze nem a Play Áruházban, de teljesen tökéletes az app, a távirányító már csak bekapcsoláshoz kell. Vestel Smart Remote a neve.
2018. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!