Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen színes fotónyomtatót...

Milyen színes fotónyomtatót tudnátok ajánlani magáncélra?

Figyelt kérdés
28-30 000 Ft-ig

2017. dec. 21. 13:37
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Canon-nak vannak jó nyomtatói, csak ezekbe drága a toner+különleges papír kell hozzá.
2017. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem vennék otthonra fotónyomtatót, mert olyan ritkán nyomtatok fotókat, hogy azt sokal olcsóbb elvinni fotólaborba, mint beruházni egy nyomtatóba, ráadásul nekem bele is szokott száradni a festék két nyomtatás között, szóval lehet minimum pucolni, vagy inkább kidobni az egészet. egy otthoni nyomtatóhoz venni kell patront is, fotópapírt is, ezek minősége is befolyásolja a nyomtatott kép minőségét, ha valami elfogy, vagy nem jól teszed bele pl. a papírt, akkor nem a kívánt végeredményt kapod, nyomtathatod újra, aminek a kültségét mind te fizeted.

ezzel szemben bármelyik fotólaborba elviszed a képeidet, ott úgy nyomtatják ki, ahogy te akarod, ha nem vagy elégedett a minőséggel, vagy elszúrtak valamit, akkor megcsinálják ingyen újra, nem neked kell bajlódni mindennel és nem neked kell üzemeltetni az egészet.


ha minden áron akarsz venni otthonra egy nyomtatót, akkor meg az a kérdés, hogy mik a fő szempontjaid. mennyit és milyen méretű képeket akarsz nyomtatni vele? a költséghatékonyság fontosabb, vagy a minőség.


szerintem egyébként ebben a 28-30 ezres árfekvésben kb. mindegyik nyomtató ugyanazt nyújtja, nem hiszem, hogy őrülten nagy különbségek lennének köztük.

2017. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

A fotónyomtató, márpedig ezt kérdezi a Kérdező, az hőszublimációs, nem szárad bele a festék, abban szalagos toner van. Nekem a Canon ilyen, csak az a baj, hogy külön kell hozzá venni tonert, amiben benne van a papír is, mert egy csomagban van, kb. 100 Ft-ra jön ki egy kép. Viszont nekem van itthon sima tintasugaras nyomtatóm is, arra a pár fotóra meg az is jó nekem.

Viszont azt elmondhatom, hogy a fotónyomtató sokkal szebb, tartósabb képeket csinál, de csak 10x15-ösben.

2017. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!