Megéri váltani: Windows laptop -> MacBook?

Figyelt kérdés

Üdv! A tulajdonomban van egy fél éve vásárolt Windows 10 alapú Asus X556U laptop (i5 proci, 8GB RAM, Nvidia GeForce 940MX 2GB VGA, 1TB HDD), azonban most felmerült egy olyan opció, hogy ismerősömmel cserélnénk gépet. Neki egy Apple MacBook Air-je van. Szintén i5 proci, 8GB RAM. A különbség, hogy a kijelzője 13.3" és nem 15.6", illetve a háttértároló, a Mac-ben 128 GB SSD található. Mivel nekem az 1TB-s HDD-n is még bőven van szabad ~750 GB-n, ezért nem okozna problémát, hogy kisebb a kapacitás. A kijelző mérete sem zavarna, kellemes az a 13.3". Felhasználása a jelenlegi gépnek: internetezés, sorozat/film-nézés, zenehallgatás, Office használat. Semmi komoly gamerkedés.

A Mac teljesen gyári, karcmentes, magyar billentyűzetes és hibamentes. Ugyanez elmondható az Asusról is. Hozzáteszem, hogy a mobilom is Apple, végre jó lenne tökéletes összhangba hozni a készülékeket. * Kellemes ünnepeket mindenkinek. Üdv.: V.



2017. dec. 24. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Megéri.
2017. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%

Ha van rá pénzed, akkor tedd meg, rosszul nem jársz semmiképp, elvégre Karácsony van.

Kellemes Ünnepeket!

2017. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, az még lemaradt, hogy a Mac-re is van garancia, hisz az sincs még 1 éves! Szerintem is megéri, mivel nem kerülne pénzbe, csak egy cserébe :)
2017. dec. 24. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, de meg kell tanulnod a Mac kezelését, mert ez egészen más, mint a Windows.
2017. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de vállalom a feladatot :)
2017. dec. 24. 12:36
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is szeretnék váltani Windowsról MacBookra. Mondjuk nekem furcsa, hogy neki miért nem jó a gépe. Mármint ő miért akar megválni a gépétől?
2017. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kevesli a helyet rajta, mert Photoshoppol és videókat vág. Ezért a full HD - vagy annál nagyobb - fájlok sok helyet elvesznek, erre neki kevés a 128 GBSSD, az enyémben meg van 1TB HDD.
2017. dec. 26. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!