Medve Bocsi kérdése:

Termék rendelés Wish-ről?

Figyelt kérdés
Rendelt valaki terméket Wish-ről? Menyi időn belül szálitsák ki? És milyen pénznemmel kell fizetni(EUR,HUF,RON)?
2017. dec. 25. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokszor rendelek. Átlagosan egy másfél hónap mire megérkeznek a termékek, nekem egy teljes hónap az átlag, de megesett főleg nyáron amikor picivel több mint 2 hét alatt ideért az amit rendeltem.

A fizetésnél ha simán a kártyádat elfogadja és azzal fizetsz fizethetsz "HUF al. Ha PayPal-al fizetnél akkor csak "USD" vagy "EUR" az elfogadott, de érdemes "USD"-vel fizetned mert a Wish az alapján számláz, azt használják és az "USD" váltója olcsübb mint az "EUR" és a Paypal is maximum 80 Ft-ot szed le pluszba illetékként, nekem legalább is így volt.

Amit még tudni kell van csomagkövetőjük, de egy kalap sz@rt sem ér, arra ne alapozz. Másrészt csak azokat a csomagokat viszik házhoz ami belefér a postaládádba, ami nem akkor értesítőt visz a postás és 10 napon belül be kell menned érte átvenni. A csomagolásokat nem szokták túlzásba vinni, a nem törékeny tárgyakat sima nem átlátszó nejlonba vagy papírborítékba teszik és úgy küldik el. A törékenyeket vagy bélelt fóliába, vagy bélelt borítékba, nagyon ritka esetben valami viharvert kartondobozba. Nekem egy napszemüveget olyan kartondobozba hoztak aminek a teteje be volt nyomva eléggé, de a termék hibátlan volt, sérülésmentes és a vicc az hogy a sima biciklis postás házhoz hozta és rendesen alá kellett írjam az átvételt. De volt olyan szemüveg illetve üvegfólia rendelésem ami hungarocell dobozba jött meg sérülésmentesen, na az teljesen jó volt. Ruhát ne rendelj mert 98% uk pocsék minőség, nem az amit a képen látsz, vagy a igen teljesen más az anyaga. Haver rendelt egy jó pólót, jó anyaga volt, szép mintával de olyan büdös volt hogy azonnal dobta is ki mert valami dohos nem tudom milyen volt. Tárgyakat érdemes rendelni azok többsége egész jó. Facebookon van wish csoport, érdemes belépni mert szoktak kitenni képeket, meg véleményeket az onnan rendelt termékekről, illetve számos hasznos tudnivalókat is leírtak, valamint mások véleményét is kikérheted egyes termékekről hogy rendelt-e már és mit ír róla.

2017. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válastodat! Én egy ilyen mini erősitőt szeretnék rendelni. Vajon megéri-e az árát?

Link: [link]

2017. dec. 26. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!