Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik teljesen a...

Miért nem működik teljesen a VR szemüvegem, noha interneten fellelhető infók alapján a mobilomban van giroszkóp?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A5 2016


letöltöttem pár gagyi játékot, azokat tudtam fejmozgással irányítani, de pl egy 360 fokos videót már nem tudok megnézni. Mi lehet a gond?


Láttam a neten, hogy lehet kapni VR joystickot pár ezer forintért, azzal lehetne segíteni?



2017. dec. 27. 19:41
 1/3 anonim válasza:

Üdv!

A telódban nincs giroszkóp, csak gyorsulásmérő és iránytű. Valószínű, hogy ezeket használta az a pár játék. De biztos ami biztos alapon leellenőrizheted.

Hívd fel a : *#0*# -et, ezzel samsungon előhívsz egy rejtett teszt menüt és ott a sensors gombra kattintva kilistázza milyen szenzorok vannak a telefonotban.

2017. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok, a jostick nem segít, azzal csak irányítani tudod a karaktered egy játékban, lőni ugrani stb.
2017. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval gyakorlatilag nem tudom használni a szemüveget ezzel a mobillal? Pedig direkt rákerestem a neten, és valamelyik honlap a specifikációk közt hozta a giroszkópot...

Na mindegy :) Köszi a választ, megnézem amit írtál :)

2017. dec. 28. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!