Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung SMART TV és régebbi...

Tunder_ke kérdése:

Samsung SMART TV és régebbi típusú 5.1-es Panasonic házimozi összekapcsolása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Van nekem egy SAMSUNG UE40F6320AW típusú okos TV-m és egy régebbi típusú PANASONIC 5.1-es házimozim, ennek típusjelzése SA-HT500.

Szeretném a két készüléket összekötni. A TV vásárolásakor próbálkoztam a dologgal, nem jött össze, azóta pedig nem tértem vissza rá, így csak van a házimozi és nem használom, pedig anno nagyon szerettem.

Amennyiben szükséges, tudok képet feltölteni a készülékek hátuljáról.

Minden segítséget szívesen veszek :)


2018. jan. 1. 16:24
 1/4 TR75 ***** válasza:

Scart.

De az is elég, ha csak a képet küldöd át a tv-re, arra meg jó a sárga RCA csatlakozó.

2018. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, a SCART már megvolt, így a TV hangját hallhatom sztereóban, de a házimozival lehet belőle S.Surround. A korábbi TV-mel is így hallgattam.

Igazából a célom az lenne, hogy a laptopról WiFi-n keresztül nézett filmek 5.1-ben szóljanak. Mit kell tennem?

TR75 előre is köszönöm a válaszod!

2018. jan. 2. 16:06
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdésem tudom másra irányult, de időközben az is felmerült, hogy laptopról Wi-Fi-n keresztül nézett és 5.1-ben letöltött filmek ugyanígy szóljanak.
2018. jan. 2. 16:29
 4/4 TR75 ***** válasza:

Ez az a dolog, amit passzolok. Okostévés-wifis-laptopos házimozizásban nagyon nem vagyok otthon :S

Bocs, innentől ötletem sincs.

2018. jan. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!