Milyen Drónt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Természet fotók/videók készítésére, aksi minimum fél órát kellene bírnia,kiváló minőségű , ár egyelőre nem akadály,haladó/profi felszerelés a cél, és nagy hatótávolság.

2018. jan. 1. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Ajánlom a DJI Phantom 4-et. 4k 30fps videó, 5km hatótáv, kicsit kevesebb, mint fél óra repülési idő, akadály kikerülő szenzorok és rengeteg smart funkció, mint pl. follow me mód és hasonlók. Itt egy link róla: [link]
2018. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igaza van, csakis a Phantom 4-es jöhet szóba, én is ilyet vettem fiaimnak, a legjobb dron.

[link]

2018. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia

Ez attól függ milyen ár kategóriába nézel. Ha komolyabb kamerás dront szeretnél, mindenképp DJI. A phantom 3asok nagyon jók árban és lehet nem tudnak 4kt de tudnak 2.7et. Minden funkció megvan hozzájuk ami a 4eshez kivéve az akadályt kikerülő szenzorokat. Érdemes utána olvasni

2018. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csakis a Phantom 4, P3 már ne vegyél.

[link]

2018. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Csaba196705 te a DJI reklámarca vagy?

Egyébként meg mindig azt mondom, hogy az épített drónok a legjobbak. Akár egy DSLR gépet is rogzithetsz rajta a megfelelő stabilizátorral, természetesen a megfelelő gépen.

Ha az ár nem szempont én egy egyedi építésű drónt választanék.

2018. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# Végre valaki ért a drónokhoz, és építő válaszokat is tud adni! Épített drónok valóban jók, de videózásra és fotózásra a P4 a legjobb szerintem. (Ötletes a felh. neved végre valakinek van humorérzéke ezen a fórumon. Grat.)
2018. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csaba, irritáló vagy tényleg, amiért minden drónos kérdésben el kell dicsekedned azzal, hogy te mit vettél a fiaidnak. Már elég lenne szerintem, az egész gyakori tudja, úgyhogy nyugi... Engem már konkrétan zavarsz. És a videó amit belinkelsz, az is egy száraz unalmas rossz minőségű videó. Ha már a Phantom 4-ről linkelsz, akkor kicsit légy igényes, és linkelj egy olyat, ami el is árul ezt-azt a drónról. Például: https://www.youtube.com/watch?v=zbKpogNViw8


Egyébként a Phantom 4 Pro (csak a Pro) tényleg egy nagyon jó drón egy tökéletes kamerával, amit jó szívvel tudok ajánlani. Ha tényleg nem akadály az ár, akkor DJI Inspire 2 2 távval, így a pilóta koncentrálhat csak a repülésre, míg a másik tag a kamerára.

2018. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm a dicsérő szavakat, a video tényleg elég gagyi, nekem azért tetszik mert magyar szavakat fedeztem fel a felvételben, hajrá magyarok, csak véletlenül találtam rá a videóra lehet pont itt a gyakori kérdéseken, megtetszett a drón és vettem a fiaimnak ez igaz, de én sokkal többet használom mint ők. Többet nem osztom meg a videót, ha ez a kivánságod. Bocs! Látom elég jól értesz a drónokhoz, van egy magyar forúm ahol sok embernek segíthetnél a tudásoddal, nekem is elég kezdő vagyok. 

[link]

Köszi a segítő válaszpkat!

Csak egy kérdés! Vannak gyerekeid? Köszönöm ennyi! Csá!

2018. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek gyerekeim.
2018. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű több időd van drónozni, és nagyobb a tapasztalatod is...
2018. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!