Packard Bell vagy Acer? Nvidia GeForce 920MX vagy Intel HD 405? Intel Celeron vagy Pentium? Melxik jobb választás?

Figyelt kérdés

Kinéztem két notebookot de nem tudom melyik a jobb, nem értek hozzá. Főleg netezésre, filmezésre, PPT készítésre használnám de szeretnék játszani is rajta (Pl.: CS-GO, Rocket League). Olyan gépet szeretnék, ami egyetemre is jó lesz...itt a két gépről az összehasonlító link:

[link]

Köszi előre is a segítséget!



2018. jan. 2. 18:55
 1/5 anonim válasza:

Nagyon nem különböznek. Talán en az acert választanám.

Videókártyában egyértelmű, hogy az nvidia geforce 920mx, mivel ez dedikált vidikártya. Ezzel néhany játék el fog menni. Ha már proci akkor a pentium jobb. De nézd az órajelét ami magasabb jobb, de talán megfontosabb az L1,L2, memóriák nagysága.


Ha ezt később id akrod használni.. khm.

Keresgess még, vagy áldozz rá többet. És ne bówli helyen vegyél. Ugyan azért az árért egy specko helyen kihozHATNAK sokkal jobbat.

Fontos lenne a memória mérete is, tovább a merevlemez. Egyébként asus, hp, dell, lenovo, toshiba. Ezek amik úgy jobbak. Ezért is látod meg az árlisták elején az acert...

2018. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Bocsi.

1. Vagyok

A PB az 17 colos. Nem lesz az egy nagy kicsit?

Keressgess még ezek elég gányul néznek ki...

2018. jan. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden belépő tipusú laptop manapság kinai műanyag gagyi. Jó alaposan túlárazva. Ezért érdemesebb a külföldről behozott használt, de kiváló állapotú üzleti laptopok közül választani. Cégeknél nézz körül, több ilyen is van. Én itt vettem (miután a vadiújban néhány hónap alatt az akku és a merevlemez is cserére szorult, megszabadultam tőle).

[link]

2018. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kidobott pénz. Ezek a gépek annyira gyengék, hogy a legegyszerűbb feladatokra is alkalmatlanok. Minimum i3-as gépet kellene venned, de még jobb lenne egyetemre egy használt üzleti gép.
2018. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az üzleti gépek (van kis méretű, könnyen hordozható is) új ára 3-400 ezer ft, ehhez képest a cégek által használtan behozottak néhány tízezerért beszerezhetők. Szépséghibásak még olcsóbbak. De pl. i5, vagy i7 proci van bennük, hibátlanok, még fél év garanciát is kapsz hozzájuk.

[link]

2018. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!