Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Kb 40ezer forintot szeretnék rászánni. Főleg internetezésre, film nézésre, játszásra használnám. Használtat mennyire érdemes venni?

Illetve kérlek ne nézzetek hülyének, de abba is kell sim kártya, hogy mindig tudjak netezni? A telefonomon korlátlan net van, megtudnám osztani rá, de akkor pár óra alatt lemerülne a telefonom és azt sem tudom mennyire lenne gyors a tableten így a net. Minden tanács jól jönne, hogy mire figyeljek a vásárláskor. :) Köszönöm!



2018. jan. 3. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

SIM nélkülit olcsóbban veszel, mint SIM-eset

Telefon netét WiFi-n megosztod, esetleg beszerzel egy PowerBank-ot


Hány collos tabra gondoltál? (7" / 8" / 10" )

2018. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez két SIM-es.

Eu raktárból jön, ingyen szállitással, se vám , se áfa nincs rá pluszban, 3-5 nap alatt. Megbizható oldal, mi már mindent innen vettünk.

2018. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De még találtam az ebay-en , csak itt már rájön a 27 % áfa is, persze ezzel együtt sem túl drágák, és van bennük többe SIM kártya.

[link]

2018. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!

Te már tabletet is rendeltél az oldalról? Vagy bármi más elektronikát? Vajon van benne magyar nyelv? :D Nézegettem az oldalt és vannak elég jók.

2018. jan. 3. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Tinydeal-ról rendeltem telefont , tabletet is. DE már a közeli rokonságból is onnan rendelte mindenki a telefont. Még eddig egyikkel se volt semmi probléma.

Van benne magyar nyelv, a sim kártyásban. De ha végig nézed a leirást, megtalálod milyen nyelvek vannak benne.

2018. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!