Rendeltetek már EMAG-ról újracsomagolt termékeket? Megéri?

Figyelt kérdés

Tv-t akarok venni. "Eredeti csomagolás megbontva, a terméken apró karcolások látszódnak" - Ez és ehhez hasonló irományok vannak odaírva ugye..


Jól tévedek h ez annyit takar h valaki megvette és visszaküldte de amúgy semmi baja nem kellene hogy legyen? Lehet feltételezni ezen leírások alapján h mennyit használták egyáltalán vagy bármit?


Elsősorban oylan emberek válaszát várnám akik vettek már ilyen terméket és tudnak nyilatkozni annak állapotáról (értékelem a segítő szándékot de aki nem vásárolt még tőlük az ugyancsak nem tudja h a honlapon leírtak mennyire fedhetik a valóságot).



2018. jan. 4. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, ennyit jelent. DE. Nem tv-t, mást vettem, jóval kisebb értékben, kb. 10.000Ft.


Nem volt benne az egyik alkatrész, majd amikor kértem küldjék utána a lemaradt alkatrészt, akkor mint valami ostoba papagáj azt szajkózták, hogy küldjem vissza a terméket.


Hiába írtam meg annak az ostoba ügyfélszolgálatosnak, hogy nem akarom visszaküldeni, de szükségem van a lemaradt termékre, már válaszra sem méltatott.


sajnos ez az EMAG.

Ezzel kalkulálni kell és egy TV-nél ki tudja mi minden marad le.

2018. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszod!

Akinek van még tapasztalata az kérem írjon.

2018. jan. 4. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyértelműen rámondani, hogy jó lesz vagy nem.

Terméktől függ.


"Terméken apró karcolások..." Kinek mi.. használatból eredő kopás vagy a gyerekek szétkarcolták... miért lett visszaküldve(talán cserélték másra ezt meg megjavították?), stb. stb. stb.



Senki sem fog tudni neked nyilatkozni a tv állapotáról.

Az meg egyáltalán nem fontos, hogy anno vettem egy power bankot, ami tökéletes de utána meg egy nyomtatót, amivel 2 hónapot szarakodtunk, mire úgy jöttem ki a dologból, hogy már perrel fenyegetőztem, hogy adják vissza a szállítási költségemet, amiért én küldöm vissza, mert egy nagy kaki, amit küldtek.

2018. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy elektromos vízmelegítőt rendeltem tőlük. Megjött, szana szét volt törve, nem kicsit. Szó szerint mint ha átment volna rajta egy kamion. Azonnal reklamáltam, 2 nap múlva visszaadták a pénzt. Rohadt román lehúzós banda, senki ne vegyen tőlük semmit!
2018. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát így már nem tűnik annyira jó ötletnek. :D


(Látom h vannak pozitív, negatív tapasztalatok, és ezek a negatívak tényleg elég gázak.. Én eddig egyszer akartam onnan rendelni, de a termék hiába volt úgy írva h raktáron van, mégsem volt ezért visszamondtam. Nem volt könnyű elérni az ügyfélszolgálatot de másnap vagy 2 napra rá már vissza is utalták a pénzem mert előre fizettem.)


Köszi a válaszokat.

2018. jan. 6. 01:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mizujság azóta?
márc. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!