Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2.1 hangfal készítése. Mi...

2.1 hangfal készítése. Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A kérdés, hogy ha szeretnék csinálni egy 43"-os tv alá egy elfektetett bluetooth 4.0 , 2.1-es hangszórót, akkor az 1db mélynyomón kívül csak 2db magassugárzó szükséges?

Nem akarok nagy durranást, de azért egy hd filmnek élvezhetőnek kéne lenni . Továbbá, hogy egy logitech x530 hangszórói megfelelnének e?


Egy SCLS TPA3116 2.1 50WX2+100W+ fogja meghajtani.


Előre is köszönöm



#bluetooth #hangfal #hangfal készítés
2018. jan. 4. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondoltad komolyan, hogy egy 50W-os erölködővel akarsz hajtani 10-15W-os szatelliteket?

Az eredeti logitech erősítő mért nem jó?

2018. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, ha komolyan gondoltam volna, akkor kérdés nélkül megcsináltam volna. Gondoltam, hogy ez nem ilyen egyszerű. Kérdés, hogy mit ajánlanál hozzá. A logitech pc-hez van tervezve a tv meg csak bluetooth van vagy optikai. Lévén, hogy minden amiről zenét szoktam hallgatni rendelkezik bluetootal így elhagynám a logitech-et.

Egy névleges teljesítmény: 50 W Max. teljesítmény: 80 W mélynyomó szintén nem passzol a képbe? 100w fölöttit kell nézni?

Előre is köszönöm

2018. jan. 4. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az erősítő 5w-okat tudhat kimenetenként, nem kell félni hogy túl sok bárminek is. Nekem is hasonló van, jól szól, de nem ad nagy teljesítményt.
2018. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!