Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most a táp vagy a VGA a hibás?

Most a táp vagy a VGA a hibás?

Figyelt kérdés
Amikor kapcsolom a gépet lassú maga a Windows betöltése, gyakran nem kapok jelet, és nincs kép a monitoron. Random újraindulások után megelégeltem, és gondoltam kiszedem a VGA-t, ami egy GTX 760 OC 4GB, hogy megnézzem mi lehet a baj. Hát miután kiszedtem normálisan töltött be a Windows, és egyből adott képet. Háromszor resiztem és mindig adott képet. Akkor ez most VGA hiba, vagy a táp nem bír elég energiát nyújtani a kártyának? A táp: Cooler Master 600W RS600-ACAB-M2. KB 1 1.5 éves.

2018. jan. 4. 20:17
 1/1 Zzzoli ***** válasza:

600 wattos táp bőven elég, de nyilván lehet hibás a táp.

próbáld ki egy másik táppal.

Aztán lehet még rossz az alaplap is, elkók szoktak kiszáradni az alaplapon és a pci kommunikáció a szűretlen tápfeszek miatt megbakkan, amiatt is lehet hogy kiveszed a pci-e kártyát és jól megy.

2018. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!