Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kapcsolódik be nehezen...

Miért kapcsolódik be nehezen a TVm?

Figyelt kérdés

Egy samsung tv-ről van szó, és mindennap folyamatosan nyomnom kell a távirányítót minimum 10percig hogy bekapcsoljon.

Valaki valami?



#TV #10min
2018. jan. 8. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert lemerült az elem.
2018. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye :D nyilvan csereltem mar azt is, de igy sem jo.

A TV ben van a hiba csak nemtudom mi

2018. jan. 8. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy más távirányítót, vagy a tiedet máshol próbáld ki.

Esetleg azt a telód fényképező módjában megnézheted, hogy ha nyomod a vezérlőt, villog e a dióda.

2018. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most "gyógyítottam " meg az én Samsungomat. Az enyém nem akart csatornákat váltani, csak úgy hogy 10 x kellet megnyomni a csatorna szám gombját, stb.

Kihúztam mindent a konnektorból, TV.Videó,DVD, mediabox,stb.

Kb . 10 perc múlva vissza dugtam , azaz áram alá helyeztem a Tv,videó,stb. Lás csodát minden megjavúlt, olyan mint új korában volt.

2018. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zzzoli ***** válasza:

Nem fog ilyen praktikáktól megjavulni!

Az a baja hogy a tápjában az elektrolit kondenzátorok elvesztették a kapacitásukat.

Azért indul be idővel, mert a próbálkozásoktól kicsit kezdenek a táp alkatrészei melegedni és kezdenek kicsit magukhoz térni a kondik.

Ki kell őket cserélni, mert csak rosszabb lesz.

Táp panelt vedd ki, nézd meg milyen elkók vannak benne, rendeld meg, aztán a használtakat kiforrasztod, újakat meg bele és láss csodát, ettől lesz jó! :-)

2018. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!