Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olyan tabletre lenne szükségem...

Olyan tabletre lenne szükségem, ami szorakozásra alkalmas (video, játék) és jól lehet rajt rajzolni, egyszerübb képregényeket?

Figyelt kérdés
Probálkoztam rajzpaddal, de egy rajzpadtol független dolgot keresek, amit máshogy is lehet használni. Tudnátok nekem ajánlani egyet?

2018. jan. 8. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk írhatnál egy keretet, mert nem mindegy az se.
2018. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tablettel sose fogsz rajzolni, max a napiszar rovatba, szóval itt meg is állt a dolog.
2018. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Samsungnak van ilyen tabletje illetve lenovo yoga tabletje ilyen .
2018. jan. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2!

Ha nem vagy tisztában a tablet szó jelentésével, tartózkodj az idétlen beszólásoktól!


Bár az nekem sem jött le, hogy a kérdező tablet gépet keres, vagy tablet rajzolótáblát.

Az elsőn rajzolni, a másikon játszani nemnagyon szoktak.

2018. jan. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

RE:#4


"Bár az nekem sem jött le, hogy a kérdező tablet gépet keres, vagy tablet rajzolótáblát. "


Olvasd el a kérdést. A vastag betűs részt is.

2018. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosítok. 80 000 forintig keresek olyan tabletet, amivel karikatúrákat, képregényeket rajzolhatok. Az ha netezhetek rajta plussz dolog, de nem árt.
2018. jan. 9. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos a nyomásfüggő vonalvastagság, bármi megteszi egy olcsó érintőceruzával kiegészítve, bár én még nem próbáltam ilyet.
2018. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebe az árkategoriába kimondotan ilyen nincs .rajzolni olcsobb tabon is lehet .amiröl tudom hogy rajzprogramos stb az ugy 3 x olyan drága mint a te kereted.200000ft körül vanak az ilyen tabletek.
2018. jan. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!