Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a kezdő szett elég lenne...

Ez a kezdő szett elég lenne közepes bulikhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a szett elég lenne kb olyan 50-80 fős bulihoz?

Hangfal:Lewitz-pa-215b

Erősítő:T-amp E400

Mixer:Numark Party Mix DJ

És még annyi lenne a kérdésem, hogy valaki letudná nekem írni, hogy milyen kábeleket vegyek ezekhez a készülékekhez?

Előre is köszönöm!



2018. jan. 9. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ez az infó kevés ... mekkora és milyen terület pl, na meg a kábelek is attól függ, éppen mit szeretnél csinálni. csak usb-t betenni és hadd szóljon vagy netán komolyabb XLR-es mikrofon is? stb stb?
2018. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát 150 nm területről van szó, kocsma. De abból kb 30 nm amin tudnak táncolni stb. Szóval azt a 30 nm-ert akarom kihangosítani, persze ez nem azt jelenti, hogy a többi helységbe ne szóljon a zene :D. Laptoppal szeretném összekötni a kontrollert. Mikrofont egyenlőre még nem akarok, csak akkor mikor lesz majd egy kis pénzem.
2018. jan. 9. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:

ha beltér, akkor sztem elég.

kábelek meg ezek szeirnt nagyon leegyszerűsödnek: laptopot összekötni a keverővel, aztán meg azt a hangfalakkal.

vagy tévedek? ha jól értettem, ennyi a terved.


sztem akkor kell 3,5 jack -kábel > XLR vagy RCA, + a hangfalakhoz is attól függ, speakon vagy RCA. ezek már nem vészes tételek, de persze ne aranyáron vedd meg, egész jó minőségeket be lehet rendelni ötöd annyi pénzért ebayon, amazonon stb-

2018. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ezek passziv hangfalak. Akkor hogyan tudnam osszekotni az erositovel? ahogy lattam a kontrolleren csak 2 kimenet can. az eleg?
2018. jan. 9. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
ez a kontroller nagyon gagyi, bár attól függ milyen buliról van szó, általános iskolás évzáróra jó lehet, de amúgy egy nulla, remélem még nem vetted meg.
2018. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neked már volt ilyened? es miert szar mert ennyi velemeny h szar nem eleg 😀😀
2018. jan. 10. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:

hát itt akkor matekozni kell, hogy az Ohm és minden egyléb stimmeljen, és a két kimenettel kell megoldani.

gagyinak gagyi persze, de azért írtam h beltérbe, kis helyre sztem elmegy.


bocs, a pontos műszaki paraméterét így nem látom mindegyiknek, de szal ahhoz h ez a gagyi elfogadhatóan működjön, kell némi ismeret.


a kábeles kérdésedet még mindig nem értem. de nézd, ezek azért nem olyan teljesítmények h nagyon fontos legyenek a csúcsminőségű és nagy tisztaságú, drága kábelek, ehhez a szetthez sztem olyan mindegy ...

2018. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok, nem volt még ilyenem, de nem is vennék ilyet soha. Egyszerűen ennyi, hogy ez inkább játékszer, mint dj eszköz. Szinte semmit nem lehet vele csinálni, és valószínűleg a hangkártyája is borzalmas minőségű, és azok a fények az elején, hát az konkrétan egy annyira felesleges dolog, hogy az helyett építhettek volna bele mondjuk effekt vezérlőket. Ha tényleg csak ebben az árkategóriában tudsz gondolkodni, akkor legalább egy Behringer - BCD 3000-et ajánlanék, azzal már lehet csinálni valamit, bár az is nagyon kezdő szintű, szóval azzal sem lehet hosszú távra gondolkodni.

Igaz, hogy csak hobbi DJ vagyok, de annyit már tudok, hogy ha ezt a Numark-ot választod, akkor max 1 hónap után rájössz, hogy kidobott pénz volt, mert egyszerűen semmire nem való. Ez tényleg az a sulidiszkóba való haknizós kontroller, hogy legyen valami ami villog meg kicsit jobban mutat, mint egy gép amin csak el van indítva a Winamp, de amúgy semmire nem való.

Most le írom a személyes véleményem is:

Ha tényleg komolyan gondolod ezt, és hosszú távra gondolkodsz, akkor legalább egy Traktor Kontrol S2-be fektess be, mert azt nem fogod kinőni pár héten belül. Ezeknek az alsó kategóriás numark-behringer kontrollereknek egyszerűen annyira kevés a funkciójuk, hogy nem lehet velük profi módjára zenét keverni.

2018. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményed róla. Így ilyet biztos nem fogok venni. :D Ránézek azokra amiket te küldtél.
2018. jan. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!