Apu nekem adott egy olyan tárgyat amit később eladott. Többi lent! Valaki tud segiteni mitcsinálhatnék?

Figyelt kérdés
Na szóval.. 14 éves vagyok, és apunak van, vagyis már csak volt 2 db nagyobb értékű keverője, amiből az egyiket nekem adta a hangfalamhoz. De mielőtt nekem adta volna azelőtt egy nappal meghirdette az interneten! pár napig itt volt nálam és elkezdte mondani, hogy januárba meg akarják venni a keverőt, én meg csak úgy voltam vele, hogy biztos viccel meg minden, de nem vették mind máig. Hétfőn azt mondta nekem, hogy úgy gondolta inkább nem adja el, mert neki is ha bedöglik az övé jó lesz bármire, meg én is tudom használni jól. Ma reggel fél 8 körül kapott egy telefon hívást, hogy jönnének a keverőért, mert meg akarják venni. Ő megkérdezte, hogy nekem nem lesz bajom ebből, hogy ő eladja, én csak annyit mondtam te döntésed neked mi számít jobban. (Itt arra értettem, hogy az én örömöm számít-e neki vagy a pénz de ezt nem mondtam). A mai nap pedig mire hazamegyek már csak a hűlt helyét találtam a szobámban. Nekem pedig szükségem volt rá meg szükségem is van egy keverőre, mert a hangfalam igy nem tudom bekötni, mivel a szintetizátoromba nincs erősítő, ezért igy nem nagyon tudok zenélgetni rajta.. Én nagyon örültem neki mikor ide adta mert hát nagyon szépen be lehetett állítani vele a szólást meg mindent, de azért rosszul esik, hogy annak ellenére, hogy megigérte nem adja el, mégis eladta..... És most elment az egész kedvem a zenéléstől ma nem nyúltam a géphez, mert még bekapcsolni sincs kedvem, ezelőtt pedig minden nap órákon át elvoltam vele. Most így mi legyen? Mert van a szintiben belső hangszóró de azt inkább nem mondom milyen.. Van egy aktiv hangfal de az sem jó mert nem tudom úgy beállítani.. Legszivesebben eladnák mindent a gyászba és nem lenne ez. Pénzem meg nincs, hogy magamnak vegyek ilyet, lehet kapni 30ezerér is, de az meg annyit is ér mint az ára! Ha normálisat akarok venni minimum 100 ezer! Most mit tudnék csinálni?

2018. jan. 11. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
ha csak 100ezer, akkor arra 2 hét alatt meg tudod keresni a pénzt
2018. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem verd a fejed a falba, mást nemigen tehetsz.

Vissza már nem fogod kapni.

2018. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám én 2 hét alatt megkeresni azt a pénzt? Lehetetlen számomra. .
2018. jan. 11. 23:42
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy ezt ő is tudja hogy a zenélés a mindenem.. És most meg cseszhetem az egészet
2018. jan. 11. 23:43
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
talán elmész dolgozni?
2018. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
14 évesen? :O
2018. jan. 11. 23:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Diákmunka?
2018. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jól tudom 16 éves kortól van diákmunka!
2018. jan. 12. 00:25
 9/13 anonim válasza:
Szerintem is csak 16-tol mehet diákmunkára. Innentol én nem fogadnék el ajándékot. Ez érdekes volt Apukádtol, mintha nem szeretne h zenélj. Ne keseredj el. Kitartás 16 év után dolgozhatsz már diákszoveetkezeten keresztul.
2018. jan. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Apád kérdezte tőled, akkor miért nem mondtad neki hogy neked az kell.
2018. jan. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!