Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ETS2-ben van olyan mod, hogy...

ETS2-ben van olyan mod, hogy engem "igazoltasson", vagy megállítson a rendőr?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy oldalra igazoltatás van,vagy valami.

Meg olyan, hogy a mentés részletesebb.

Meg a javítás is részletesebb, látom, ahogy szerel..

Meg ,hogy, tdok én kamiont szállítani?

Ja, meg egy kérdés! Fejlesztettem a garázsam fullra, és van benzinkutam is. Mások tankolhatnak ott?És én miért nem látom?

Tudtok ilyen helyet, ahol van egy szép nagy garázs ,és mondjuk pl, én is tudok tankolni.

Nem egy modra értem ezt a rengeteget!



2018. jan. 19. 18:30
 1/1 anonim válasza:
Az igazoltatásnak nem sok értelme lenne, ugyani a játékba nincs beépítve a jogsi, nem tudsz piálni, a fáradtságot meg amugy is büntetik. Mivel a fizikai sérülés még nincs a játékban, ezért nem nagyon tudják élethűvé tenni a szerelést. Ezt a benzinkutas részt nem igazán értettem, és a multit sem nagyon vágom, de singleben az Npc-k nem mennek be csak úgy tankolni a telepedre.
2018. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!