Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történne akkor ha látom,...

Mi történne akkor ha látom, hogy igazoltat valakit a rendőr és én mögéjük állok, hogy engem is igazoltasson?

Figyelt kérdés

Szeretnék már végre rendőri igazoltatást, húsvétkor is jártam a várost meg a környező utakat, figyeltem a rádiót, netet, de nem állítottak meg.

Tegnap viszont igazoltattak egy autós, mi lett volna ha megállok mögötte és megkérem, hogy igazoltassanak ?

Egész annyit múlott, hogy jött mögöttem egy busz és nem akartam lassítani... nem kifogás, de úgy láttam, hogy inkább nem.


1.5 éve vezetek.


2017. jún. 2. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy. Addig örülj, amíg békén hagynak a pénzbeszedő droidok.


Ha ennyire szeretnél igazoltatást, akkor keress egy járőrt és csinálj valami jó kis szabálytalanságot.

2017. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2017. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Soha semmi szabálytalanságot nem követek el, reggel mindig megnézem az indexet, lámpákat. Keresve se találnának hibát, sőt még fedélzeti kamerám is van meg telefon ami jelez ha gyorsan megyek. 19/F
2017. jún. 2. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet se hallottam még...
2017. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az igazoltatás olyan közigazgatási aktus, ahol te kiszolgáltatott helyzetben vagy. Hogy valaki erre törekszik, az már gyanús. A rendörök minimum orvost hívnak, de az is lehet, hogy csak halálra röhögik magukat.
2017. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!