Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Macbookra lehet windows 7et...

Macbookra lehet windows 7et telepíteni?

Figyelt kérdés
Mac osx leopard mellé gondolom. Tehát ugy hogy 2 op rendszer van rajta. Lehetséges?
2010. jún. 5. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

lehet.


de azt a szennyet amit macnak neveznek teljesen leszedném róla, és full windowst tennék rá.

2010. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát hogyne, de attól a csodálatos Windóztól ne várd el, hogy 9 órán át működjön vele a Macbook, mint a MacOs-el...
2010. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
utolso. miért???
2010. jún. 5. 19:22
 4/14 anonim ***** válasza:
a macos kevesebb energiát igényel
2010. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de ugyanugy müködik a w7 mint pl egy rendes laptopon vagy pcn? De gondolom internetezni, letöltögetni nem ajánlott mert ugye a macosx leopardnak nincs virus irtoja. Vagy lehet?
2010. jún. 5. 19:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Helló!


Igen lehet rá tenni, azt nem tudom, hogy de az biztos, hogy lehet.

Ugyan azok a hardverek vannak benne, mint egy alapból windowsos PC-ben, a PowerPc-s korszakban még nemigazán lehetett, ha lehetett egyáltalán, de manapság már lehet.

2010. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

19:57es vagyok:


Még egy kicsi kiegészítés. Igen, ugyan úgy fog futni, mivel ugyan azok a hardverek vannak.


A macra egyelőre!!! nincs vírus, de amint nagyobb lesz a részesedése arra is lesznek, de most biztonságosabb egy kezdő felhasználónak, mint egy win.


Én azt mondom, hogy tudni kell netezni és okosan kell csinálni és akkor nem lesz vírusod.

2010. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

18:54 vagyok.

Nem értek egyet a legelső kommentelővel. Szvsz alaptalanul szidja a MacOS-t vagy csak szimplán lusta volt rászánni az időt, hogy megtanulja használni. Az egy nagyon jól összerakott, a Mac hardverekre a lehető legoptimálisabb linux alapú rendszer, tehát linux elvű konzol-parancsokkal tudod is kezelni, ha ebben netán jártas vagy.


A Windóz menni fog rajta, emiatt nem kell aggódnod, de arra számítanod kell, hogy időnként értelmetlen hibaüzeneteket kaphatsz(saját tapasztalat egy 2 éves iMac-el) és az akkumulátor sem fog annyi ideig zenélni mint MacOS-alatt.

A Win vírusok miatt Elméletben nem kell aggódnod. Adott esetben is csak a gépre telepített Windows partíciót vághatja haza, elméletileg a Mac partíciókat nem tudják elérni, vagy azokban kárt tenni.

2010. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ki mondta nincs a macra vírus?

amióta fejlesztenek rá szoftvert a szabadúszók is, azóta van!


ha olvasnál híreket, a sima leopardtól be van építve egy antivírus kezdemény macbe is.


nagyon sajnálom, hogy a linux kernelt legyőzött felsőbbrendű BSD kernelt egy Mac-nak nevezett GUI-val szennyeznek be.


mac sem megy 7 órát, ugyanaz az intel tranzisztorlogikás hardwer van benne, és az akkukapacitás sem jobb a sony vaio-nál.


nekem intel processzoros HP van, és a gyári eredeti macet simán feltettem rá (nem a törtet)


elkezdtem használgatni, és abba a problémába ütköztem, hogyha szoftverre van szükségem, akkor appstore...

elképesztő drágák a szoftverek, nem az a 10 dolláros shareware kínálat van ott, mint amit a windowson megszoktam. Kösz apple, de nem kell a drágább de gagyibb szoftvered!


amúgy az apple nem tartana ott ahol van ha nincs BSD kernel, ami biztosítja neki a stabil működést.

2010. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy egy hülye kérdés volt. A Mac OS X Snow Leopard-ra lehet windowsot telepíteni. Olyan mintha két gép lenne egyben.
2011. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!