Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan fülhallgató,...

Létezik olyan fülhallgató, amin nincsen lejáró gumi?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, az Earpods ugrik be, pedig nem használom, de annyira jellegzetes. Bizonyára sok hasonló van még más gyártóktól is.

[link]

2018. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaja, az Apple fülesen nincs gumi.
2018. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
BOCS, rosszul fogalmaztam, legyen rajta gumi, csak ne járjon le, azaz ne lehessen leszedni, ne eshessen le, hanem rögzítve/ragasztva legyen eleve.
2018. jan. 22. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy tipp: ha ragasztva legyne veszel 100forintért pillanat ragasztót


van problém ?

2018. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen akkor lenne, ha minden embernek szabványméretű füle volna.
2018. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én eddgi csak szabványméretűt láttam mindenhol a gumi is szabványméret, tudom lehet rendelni egyes helyekről mást is
2018. jan. 22. 22:00
 7/8 anonim válasza:
Earpods
2018. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát nem tudom. Nekem 3 - 4 féle dülbedugós fülesem van és mindegyikhez 3 különböző gumi harangot adtak.

Ha meg van amejik jó a füledbe akkor tényleg egy 100 Ft-os pill. ragasztó és no problem. (Ahogy fentebb is irták)

2018. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!