Miért ilyen borzalmas a Mindig Tv?

Figyelt kérdés
Erősítős szobaantennát használok, és az a probléma, hogy van, hogy teljesen jó a minden órákig, aztán a semmitől széthullik a kép és a hang, a jelerősség és jelminőség pedig 0-ra esik. Ilyenkor egyedül az M2 jön be, de az teljesen jó minőségben. Konkrétan nem tudom nézni ezt a retkes tv-t szinte soha már. Szerintem ha az lenne a baj, hogy nem fog jelet az antenna, akkor egyfolytában rossznak kéne lennie. Frissítve is volt a dekóder vagy mi ez. Ötletek mielőtt kibszom az ablakon?

#idegösszeomlás #elmebaj #krvaranemezertfizetek
2018. jan. 23. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet, hogy este kezdenek el többen tévézni, és akkor lesz leterheltebb a rendszer. De ez csak egy ötlet. Vagy a szomszédaid este kezdenek tévézni, és az ő antennájuk zavarja a tiédet.
2018. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
91%
szerintem a szobaantenna a hunyó.ki kéne tenni a tetőre egy antennát.te egy jól körbefalazott helyiségben próbálkozol jelet találni ami nem jó ötlet.
2018. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A házban összesen 3 antenna van, kettő szobai, egy pedig kültéri. Szomszéd nincs. Mind a három helyen rossz a jel, a kültéri antennnál pedig sok csatornát egyáltalán nem talál meg.

Nem tudom idevágó dolog-e, de ha felkapcsolom az olvasólámpát, akkor mindig megakad a kép és a hang kb 1 másodpercre.

Szerintem nem ússzuk meg a telefonálgatást és az "Újraindítani próbálta már?", "Indítsa megint újra" dolgokat.

2018. jan. 23. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elmondásod alapján két lehetőség van, vagy rosszak az antennáid, vagy olyan helyen laksz, ahol gyenge a vétel.
2018. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy van antennád, nem biztos hogy a feladatra alkalmas. Az erősítős antenna pedig illúzió. Maga az alap nyereség nem lesz nagyobb tőle, ezért problémázik a tévéd minden apró zavarjelre, hiszen azt is felerősíti.

Akár egy hallókészülék. Nem csak a halk zörejeket, hanem a hangos ajtócsapódást is, valahogy így képzeld el.

Megfelelő nyereségű és orientációjú antennára van szükséged.

2018. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az erősítős szobaantenna az átverés alapfoka.


Merre forgassam?

[link]

2018. jan. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy a lakóhelyednek megfelelő, jól elhelyezett és beállított kültéri antennára van szükség. Megfelelő erősítővel el lehet osztani a 3 tévére is.
2018. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, amikor még máshol laktam. A második Strong külső-belső erősítős antenna lett jó, de azért, mert rálátás volt a Hármashatárhegyre. Később kiderült, hogy jobb a Száva utca. Itt eleinte tetőantennával használtam, de pocsék volt a vétel. Aztán a Telekom IPTV-je lett a végleges megoldás, mert völgyben vagy műholdvevő kell, vagy ez a digitális megoldás. Ha van a házban telefonvonal bekötve, wifirouterrel, azt cserélik elosztóra és hoznak set top boxot is hozzá. Scart kábellel csatlakozik. Telekom IPTV DSL 20-al.
2018. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirty ***** válasza:
Normális antenna kell, szakszerű szerelés, megfelelő levezetés, nem káromkodás!
2018. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!