Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit keressek, ha olyan asztali...

Mit keressek, ha olyan asztali kütyüt szeretnék, ami ébreszt, tud usb kulcsról mp3-at lejátszani és kábellel kapcsolódik az elektromos hálózathoz, nem elemes/aksis?

Figyelt kérdés
Már keresgéltem, de vagy aksis bluetoothos hangfalakba botlok, vagy régi típusú cd-s lejátszókba. Mire keressek? Van ilyen asztali mp3 lejátszós, ébresztős készülék egyáltalán?

2018. jan. 24. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezerszám vannak ilyenek.

Én most vettem ezt a Tescoban, 5000, mert féláron van 31.-éig:

[link]

Igen, bluetooth is van, de ez ne zavarjon.

Egy telefontöltővel megy hálózatról. Az akku is hasznos, mert hálózat kiesés esetén is működik tovább, nem marad el az ébresztés.

Rádiós ébresztőóra, usb. Erre keresve bizonyára találsz megfelelőt. Vigyázz azért, mert némelyiken csak töltésre alkalmas az USB csatlakozó, lejátszani nem tud.)

[link]

2018. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy:

[link]

2018. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem!
2018. jan. 24. 12:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvettem tegnap a tescoban. Téged nem idegesít, hogy beszél, amikor funkciót váltasz? Jó nagy hülyeség, minek bejelentenie hangosan, ha a halk rádióról átváltok óra módba? Ki lehet azt valahogy iktatni?
2018. jan. 25. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Bosszantó, de ritkán váltogatom a funkciókat. Ráadásul felesleges, akkor van erre szükség, ha nincs kijelző. Nem lehet sajnos kikapcsolni.
2018. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!